غریبی؛

هافبک جدید تیم ذوب آهن گفت: «درست است من در نیم فصل حضورم در پرسپولیس فرصت زیادی برای بازی پیدا نکردم اما بدون مشکل از این تیم جدا می شوم. »

به گزارش افکارنیوز ، میلاد غریبی درباره جدایی اش از پرسپولیس و حضور خود در ذوب آهن عنوان کرد: «خوشحالم سرانجام پس از چند روز پر استرس تکلیف من و دو دوست خوبم، محمدرضا خانزاده و محسن مسلمان مشخص شد. هر سه ما روزهای سختی را سپری کردیم. »

وی ادامه داد: «روز پنجشنبه در اردوی ذوب آهن حاضر می شوم تا کارم را با این تیم شروع کنم. قرارداد اولیه من با ذوب آهن برای نیم فصل است اما مشخص نیست که پس از آن چه اتفاقی می افتد. شاید شرایطی فراهم باشد که طرفین به این نتیجه برسیم که به همکاری مان برای فصل آینده ادامه بدهیم. امیدوارم خدا کمک کند و روزهای خوبی را در اصفهان سپری کنم. »

هافبک سابق پرسپولیس درباره اتفاقاتی که در دوران حضورش در جمع سرخپوشان برایش رخ داد گفت: «برای من دیگر همه چیز تمام شده است. برای پرسپولیس و علی دایی آرزوی موفقیت می کنم. درست است من در نیم فصل حضورم در پرسپولیس فرصت زیادی برای بازی پیدا نکردم اما بدون مشکل از این تیم جدا می شوم. البته شاید اگر این ماجرا چند روز دیگر ادامه پیدا می کرد، برای پرسپولیس آه می کشیدم اما خدا را شکر همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد. همانطور که گفتم با دل چرکین از پرسپولیس جدا نشدم. »

غریبی افزود: «به دلیل جدایی از پرسپولیس دلم برای خیلی ها تنگ می شود ولی بحث سید مهدی سید صالحی واقعا چیز دیگری است. او اکثرا قبل از بازی ها و وقتی در رختکن بودیم؛ به ناگهان نوحه سرایی می کرد و جملاتی که بیان می کرد خیلی به دلم می نشست. واقعا دلم برای سید و نوحه هایش تنگ می شود و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا روزی دوباره با او هم تیمی شوم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات