باشگاه استقلال در پاسخ به درخواست ذوب آهن برای جذب مهاجم این تیم ۵۰۰ میلیون یا قاسم حدادی فر را خواسته است.

به گزارش افکارنیوز ، باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از اینکه محسن مسلمان را از دست داد در پی جذب بازیکنان جدید است تا خط حمله اش را اندکی سروسامان بدهد.

این باشگاه در اولین اقدام خود خواستار جذب محمد قاضی شده است. مهاجمی که با وجود انتقاد های فراوان در نیم فصل عملکرد خوبی داشت و توانست با وجود مصدومیتی که برایش به وجود آمد عملکرد مطلوبی در نیم فصل از خود به جا بگذارد.

ذوبی ها بیشتر به خاطر پیشینه این بازیکن در ذوب آهن خواستار جذب قاضی شده اند اما استقلالی ها که تاکید بسیاری برحفظ این بازیکن دارند شرایط سختی را پیش روی باشگاه اصفهانی قرار داده اند و به این سادگی حاضر به از دست دادن قاضی نیستند.

استقلالی ها خواستار دریافت ۵۰۰ میلیون تومان یا آزاد کردن قاسم حدادی فر در ازای قاضی شده اند. البته این پیشنهاد را می توان از زبان مسئولان میانی باشگاه استقلال شنید نه علی فتح الله زاده.

مدیرعامل باشگاه استقلال شدیدا مخالف جدایی این بازیکن است و شاید حتی اگر ذوبی ها همه خواسته های باشگاه استقلال را تامین کنند نیز حاضر به از دست دادن قاضی نشوند.

برخی تصور می کنند استقلال با این پیشنهاد موافق است اما شرایط سختی که آبی ها سد راه ذوب آهن قرارداده اند نشان می دهدکه باشگاه استقلال به سادگی اجازه نمی دهد قاضی از این تیم جدا بشود.

حال باید دید باشگاه ذوب آهن که برای رهایی از منطقه سقوط سخت به بازیکنان ممتازش نیاز دارد آیا با جدایی قاسم حدادی فر موافقت خواهد کرد یا خیر.

استقلالی ها شرطی را پیش روی باشگاه ذوب آهن قرارداده اند که موافقت با آن کمی بعید است و به نظر می رسد باید پرونده این انتقال را همین جا خاتمه یافته دانست. حتی اگر ذوبی ها هم موافقت کنند ممکن است فتح الله زاده دوباره از این انتقال منصرف شده و در نهایت قاضی همچنان در استقلال بماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات