رویانیان پس از دوسال جبران کرد

رویانیان در اقدامی عجیب رضایت نامه خانزاده را تنها برای باشگاه ذوب آهن صادر کرد. پافشاری رویانیان البته به ماجرای دو فصل گذشته بازمی گردد. ظاهرا رویانیان قول خانزاده را به سعد محمدی، یکی از مدیران ذوب آهن داده بود.

گروه ورزشی - محمدرضا خانزاده مدافع جوان و ملی پوش پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که در لیست مازاد این تیم قرار داشت و سرانجام به ذوب آهن پیوست اما این نقل و انتقال پشت پرده عجیبی داشت که بیشتر از آنکه مساول مالی و فنی در آن دخیل باشد، مسائل شخصی و رفاقت در آن در اولویت بود!

به گزارش افکارنیوز ؛ خانزاده با توجه به حضور مدوام روی نیمکت پرسپولیس و پشت خط زوج حسینی و بنگر در لیست خروج قرار داشت اما با وجود مشتریان فراوان با پیشنهادات جالب و وسوسه انگیز در نهایت به ذوب پیوست. انتقالی که برخلاف تصور ربطی به حضور مسلمان در پرسپولیس نداشت و به صورت آزاد انجام شد. نفت و یحیی گل محمدی یکی از مشتریانی بودند که سفت و سخت خواستار به خدمت گیری خانزاده بود و خود این مدافع ملی پوش با توجه به حضور نفت در تهران البته رابطه صمیمانه با یحیی گل محمدی، بسیار مایل بود تا به نفت بپیوندد.

جالب اینکه حضور خانزاده در نفت، یک معامله دو سر برد برای سرخ ها محسوب می شد و و آن ها می توانستند با واگذار کردن خانزاده به نفت، رضا نوروزی مهاجم نفتی ها را که به شدت مورد توجه علی دایی است را جذب کنند اما با این وجود، رویانیان در اقدامی عجیب رضایت نامه خانزاده را تنها برای باشگاه ذوب آهن صادر کرد. پافشاری رویانیان البته به ماجرای دو فصل گذشته بازمی گردد.

ظاهرا رویانیان قول خانزاده را به سعد محمدی، یکی از مدیران ذوب آهن داده بود. سعد محمدی پیش از این در هیات مدیره مس بوده و برای انتقال پولادی به پرسپولیس همکاری خوبی با رویانیان انجام داده بود و حالا رویانیان در ازای محبت دو سال پیش، حرکت سعد محمدی را تلافی کرد و و دست آخر خانزاده را ره رغم پیشنهادات دندان گیر و بهتر دیگر به ذوب آهن واگذار نمود تا به قول خود وفا کرده باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات