کنایه های نرم امیر به فتح ا… زاده؛

به گزارش افکارنیوز ، تازه ترین اظهارات امیرقلعه نویی خیلی ها از جمله علی فتح ا… زاده را به فکر فرو برده است. وقتی از امیرقلعه نویی پرسیده اند از خریدهای نیم فصل راضی هستید او چنین گفته: «تیمی در نیم فصل موفق است که مشکل مالی نداشته باشد! »

پاسخ امیرقلعه نویی در واقع طعنه ای است به علی فتح ا… زاده هرچند که او در این مصاحبه اعلام کرده، مدیرعامل باشگاه استقلال وسایل شخصی اش را هم به خاطر تأمین مخارج این تیم فروخته است، اما او آشکارا از وضعیت موجود که به زعم خودش بسیار اسفبار است، گله کرده و استقلال را در نقل و انتقالات نیم فصل ناکام دانسته است.

امیرقلعه نویی بابت اینکه علی فتح ا… زاده نتوانست آرش افشین و محسن مسلمان را جذب کند گلایه دارد. این اظهارات از دو جهت برای استقلال دردسرساز است؛ نخست اینکه او خریدهای جدید یعنی کبه و اولادی را که در خط حمله بازی می کنند، زیر سؤال برده و کیفیت فنی شان را به طور غیر مستقیم به نقد کشیده و دوم اینکه امیر خرجی که برای تشکیل چنین تیمی در ابتدای فصل شده را به طور کلی از یاد برده است که این در حقیقت نادیده گرفتن تلاش مدیرعامل باشگاه و اعضای هیأت مدیره است.

قلعه نویی شفاف سخن نمی گوید. او یکی به نعل می زند و یکی به میخ. او، فتح ا… زاده را می ستاید و در عین حال او را بابت اینکه بازیکن نیمکت نشین سپاهان (آرش افشین) که اساسا باشگاه اصفهانی با جدایی اش موافقت نمی کرد، گله می کند و از اینکه محسن مسلمان به پرسپولیس می رود ناراحت است. حرفهای امیر ذهن را آزار می دهد. آیا بازیکنان جدیدی که تازه به استقلال ملحق شدند در فهرست او قرار نداشتند؟

بدون تردید علی فتح ا… زاده به اختیار خودش هیچ بازیکنی را به استقلال نمی آورد و این امیرقلعه نویی بوده که اسامی بازیکنان جدید را به مدیرعامل باشگاه استقلال داده است.

از سویی وقتی امیرقلعه نویی مدعی می شود، باشگاه استقلال مشکل مالی دارد و تیمی موفق است که مشکل مالی نداشته باشد، خودش را هم که روزگاری سردمدار بازی دادن به بازیکنان جوان، کم هزینه و بی تجربه و ساختن این دست بازیکنان بود نیز زیر سؤال می برد. کجا است آن قلعه نویی که روزگاری بازیکنان گمنام را تبدیل به ستاره های استقلال می کرد؟ !

امیرقلعه نویی یا این روزها هزینه های استقلال را نمی بیند و یا اینکه دیگر حال و حوصله بازیکن سازی را ندارد وگرنه این استقلال نه به لحاظ جذب ستاره ها چیزی کمتر از دیگر تیمها دارد و نه به لحاظ اقتصادی کم هزینه به پایش ریخته شده است. شاید تمام این بهانه گیری ها برای روزی است که اگر استقلال قهرمان لیگ نشد یا جام حذفی را به چنگ نیاورد، امیر بهانه ای برای ناکامی اش داشته باشد. البته این استقلال در حال حاضر هم با هیچ ناکامی خاصی رو به رو نبوده و همان طور که می بینیم، تیم قلعه نویی در صورت پیروزی در بازی عقب افتاده اش به جمع تیم های صدرنشین ملحق خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات