مهاجم فولاد در شرایطی در آستانه پرسپولیسی شدن قرار گرفته که طی یک سال اخیر برای مربیانش بازیکن حاشیه سازی بوده است.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی که در ابتدای فصل با خرید چند بازیکن جوان از پرسپولیس یک تیم مدعی ساخت، پس از جذب محسن مسلمان در نیم فصل حالا قصد دارد دست به یک ریسک بزرگ بزند.

در شرایطی خبر پرسپولیسی شدن فرزاد حاتمی دهان به دهان می چرخد که این مهاجم در یک سال اخیر آبش با هیچ یک از مربیانش در یک جوی نرفته.

حاتمی که سال گذشته در نیم فصل راهی استقلال شد پس از شروع خوبش کاری کرد که صدای امیر قلعه نویی را در آورد و در نهایت راهی اهواز شد.

جالب این که این مهاجم حاشیه ساز در اهواز با یکی از آرام ترین و خوش اخلاق ترین مربیان ایران هم مشکل پیدا کرد و در نهایت با انجام چند مصاحبه علیه حسین فرکی از فولاد جدا شد و به دوران ناموفقش در این تیم پایان داد.

در روزهای گذشته اخبار ضدونقیضی درباره فرزاد منتشر شد. ابتدا از آبی شدن او گفتند و این در حالی است که قلعه نویی چندان رضایت نداشت که این بازیکن را به استقلال برگرداند.

پس از آن حاتمی در یک چرخش ۱۸۰درجه ای به سمت پرسپولیس پیچید. دایی در شرایطی نیم نگاهی به حاتمی دارد که او در چند ماه گذشته دوران خوبی پشت سر نگذاشته و از طرفی حواشی اطرافش هم تمامی نداشته است.

آنچه این انتقال را عجیب تر می کند این است که دایی یک انتخاب دیگر هم دارد. گویا یک مهاجم سر شناس خارجی هم به کادر فنی قرمز ها معرفی شده.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات