باشگاه پرسپولیس تلاش دوباره خود را برای جذب مهاجم نفت تهران آغاز کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، در شرایطی که به نظر می رسید همه راه ها برای انتقال رضا نوروزی به پرسپولیس مسدود شده، دو اتفاق جدید طی روزهای اخیر معادلات را به هم زد و باعث شد قرمزها تلاش خودشان را برای توافق با نفت تهران از سر بگیرند.

در درجه اول ابقای یحیی گل محمدی و پذیرفته نشدن استعفای او امید را به این معامله برگرداند. دیگر همه می دانند که سرمربی پیشین پرسپولیس به بهانه اصرار بیش از حد باشگاه به حفظ نوروزی اعلام کناره گیری کرد و حتی برخی از منابع خبری ادعا می کنند یحیی گفته بود اگر هم بماند حاضر نیست به نوروزی بازی بدهد. حالا که گل محمدی برگشته، همین مساله می تواند باشگاه و به ویژه خود نوروزی را برای این جابه جایی متقاعد کند.

اتفاق دوم اما، انتقال هادی نوروزی به نفت تهران است؛ بازیکنی که همنام مهاجم فعلی نفتی هاست و بعد از اعلام رسمی جدایی از پرسپولیس، حالا در آستانه پیوستن به تیم زردپوش تهرانی قرار گرفته است.

به این ترتیب احتمال اینکه نوروزی های دو باشگاه با هم عوض شوند و دایی و یحیی هر کدام به نوروزی مورد علاقه خودشان برسند افزایش می یابد.کمی صبر کنید. زمان زیادی تا روشن شدن نتیجه جدیدترین تحرکات پرسپولیس در پرونده این انتقال باقی نمانده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات