سرمربی پرسپولیس که سعی می کرد سپاهان را طرف دعوای خود قرار ندهد حالا بی محابا این باشگاه را طرف حساب قرار داده است.

به گزارش افکارنیوز ، از ۲۴ ساعت بعد از بازی جنجالی سپاهان - پرسپولیس و دیالوگ تاریخی «داور غش کرده بود» ، علی دایی سعی کرد نوع ادبیاتش را طوری تنظیم کند که حداقل با سپاهانی ها وارد جنگ نشود و مبارزه اش را تنها در یک جبهه ادامه بدهد.

او بعدتر بارها تصریح کرد روی سخنش به هیچ وجه با باشگاه اصفهانی نیست و اعتقاد دارد قهرمانی بدون تطمیع شدن از سوی سپاهان، صرفا به خاطر بغضی که از او داشته دست به قضاوت یکجانبه زده است.

با این حال اما، رواج شایعه تبرئه شدن قهرمانی از سوی فدراسیون فوتبال، چنان دایی را عصبانی کرد که او عنان اختیار از کف داد و در آخرین و تندترین مصاحبه اش به صراحت سپاهان را به رابطه داشتن با قهرمانی متهم کرد.

اشاره شهریار به پنالتی بسیار مشکوکی است که این داور جنجالی در بازی نیمه نهایی جام حذفی در سال ۱۳۸۶ علیه سرخپوشان گرفت و سپاهان را در فاصله سه دقیقه تا حذف، به بازی برگرداند.

بعدها بسیاری از کارشناسان داور گواهی دادند که برخوردی بین پژمان نوری و حسین پاپی رخ نداده، اما قهرمانی با تصمیم بحث برانگیزش به دوران حضور دنیزلی در پرسپولیس خاتمه داد.

حالا باید دید واکنش سپاهانی ها به تازه ترین ادعای دایی چیست؛ جایی که او صریح تر از هر زمان دیگری مسئولان این باشگاه اصفهانی را به زد و بند متهم می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات