مهاجم جدید تیم استقلال گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی ندارم. به استقلال آمده ام تا هرچه در توان دارم برای این تیم بگذارم.

  بوبکر کبه در خصوص شرایطش اظهار داشت: خوشبختانه در استقلال هیچ مشکلی ندارم. به این تیم آمده ام تا هرچه در توان دارم برای استقلال بگذارم.

وی افزود: می دانم استقلال تیم بزرگی است و ستاره های زیادی دارد به همین دلیل تمرینات خود را با جدیت و پشتکار بیشتر می گذرانم تا بتوانم با کسب آمادگی بیشتر نظر کادرفنی استقلال را جلب کرده و برای این تیم به میدان بروم.

مهاجم استقلال گفت: اولین روز حضورم در تمرین استقلال خیلی خوب و شیرین بود. توانستم در اولین تمرین برای استقلال ۲ گل بزنم و نشان بدهم برای گلزنی به استقلال آمده ام. برایم جالب بود که تمرینات استقلال خیلی حرفه ای و پرفشار دنبال می شود و با آنچه من در تمرینات داماش دیده بودم خیلی متفاوت بود.

کبه با اشاره به حضورش در ترکیب استقلال خاطرنشان کرد: فیکس بازی کردن در استقلال کار ساده ای نیست اما من سعی می کنم یکی از بازیکنان آماده این تیم باشم و با نظر کادرفنی این تیم به میدان بروم. همه هدف من این است که در هر بازی صاحب موقعیت گلزنی شوم و به تیم جدیدم کمک کنم.

وی با ابراز امیدواری از این که بتواند با استقلال قهرمانی در لیگ را تجربه کند، تصریح کرد: استقلال شرایط خوبی دارد و جزو مدعیان قهرمانی به حساب می آید. از این رو امیدوارم با این تیم بتوانم قهرمانی در لیگ را تجربه کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات