مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: تمرینات استقلال فشرده است و با آن چیزی که من در داماش دیده بودم فرق دارد.

به گزارش افکارنیوز ، بوبکر کبه در خصوص شرایط خود اظهار داشت: خوشبختانه در استقلال هیچ مشکلی ندارم. به این تیم آمدم تا هرچه در توان دارم را برای استقلال بگذارم. می دانم استقلال تیم بزرگی است و ستاره های زیادی دارد به همین دلیل تمرینات خود را با جدیت و پشتکار بیشتر می گذرانم تا بتوانم با کسب آمادگی بیشتر نظر کادرفنی استقلال را به سوی خود جلب کرده و برای این تیم به میدان بروم.

کبه در ادامه گفت: اولین روز حضورم در تمرین استقلال خیلی خوب و شیرین بود. توانستم در اولین تمرین برای استقلال دو گل بزنم و نشان بدهم من برای گلزنی به استقلال آمده ام. برایم جالب بود که تمرینات استقلال خیلی حرفه ای و پرفشار دنبال می شود و با آنچه من در تمرینات داماش دیده بودم خیلی متفاوت بود.

کبه در ادامه اعلام کرد: در استقلال فیکس بازی کردن کار ساده ای نیست، اما من سعی می کنم یکی از بازیکنان آماده استقلال باشم و با نظر کادرفنی این تیم به میدان بروم. همه هدف من این است که در هر بازی استقلال صاحب موقعیت گلزنی شوم و به تیم جدیدم کمک کنم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد بتواند با استقلال قهرمانی در لیگ را تجربه کند. استقلال شرایط خوبی دارد و جزو مدعیان قهرمانی به حساب می آید. از این رو من امیدوارم با این تیم بتوانم قهرمانی در لیگ را تجربه کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات