مهاجم پیشین تیم ملی و پرسپولیس می گوید که با وجود اضافه وزن می تواند نمایش خوبی در دیدار با میلان داشته باشد.

به گزارش افکارنیوز ، فرشاد پیوس در مورد دیدار ۷ آذر پرسپولیس مقابل ستارگان میلان و مسائل دیگر به سوالاتی تسنیم پاسخ داد.

**: قرار است شما هم برای بازی با میلان در فهرست پرسپولیس باشید؟

مگر می شود من نباشم؟ اگر خدا بخواهد من هستم.

**: در مورد این بازی چه صحبتی دارید؟

انتقادهای زیادی به مدیریت رویانیان دارم ولی در این زمینه واقعا کار ارزشمندی انجام داد و این کارها باعث دلگرمی پیشکسوتان پرسپولیس می شود. می توانیم بعد از ۲۰ سال دوباره در ورزشگاه آزادی مقابل هواداران بازی کنیم که این خیلی لذت بخش است. فقط امیدوارم ساعت بازی را تغییر دهند و این مسابقه بعد از اذان مغرب برگزار شود تا هواداران زیادی به استادیوم بیایند. واقعا حس خوبی است که بزرگان پرسپولیس دوباره دور هم جمع می شوند و باید گفت که اسم آنها را حتی تریلی هم نمی کشد.

**: در مورد تقابل با بازیکنانی مثل مالدینی و باره سی چه نظری دارید؟

به هر حال آنها جزو بازیکنان بزرگ دنیا بودند ولی پرسپولیس هم در سطح آسیا بازیکنان بزرگی داشته که افتخارات زیادی را کسب کرده اند. امیدوارم بازی قشنگی شود، فقط از هواداران می خواهم به استادیوم بیایند چون بازی کردن بدون آنها لطفی ندارد.

**: الان خودتان چند درصد آماده هستید؟

فکر می کنم ۵۰ تا ۶۰ درصد.

**: چند کیلو اضافه وزن دارید؟

الان ۹۴ کیلو هستم و زمان بازیگری ۶۸ کیلو بودم، حالا خودتان حساب کنید چقدر اضافه وزن دارم!

**: با این وزن چطور می خواهید جلوی میلان بازی کنید؟

۹۴ کیلو هستم ولی می بینید چطور جلوی میلان بازی خواهم کرد. زمانی که در اوج بودم با تیم ملی قهرمان شدم و گل های حساسی هم زدم ولی الان دیگر پیر شده ام.

**: خیلی ها می گویند دایی بهترین گلزن تاریخ ایران است ولی خیلی ها هم شما را بهترین مهاجم تاریخ ایران می دانند. خودتان بگویید دایی بهتر بود یا پیوس؟

دایی از من بهتر بود و گل های حساسی برای تیم ملی و پرسپولیس به ثمر رساند. من هم در زمان بازیگری گل های حساسی زدم ولی باید این را هم گفت که زمان ما بازی های کمتر از الان بود.

**: پرسپولیس فرزاد حاتمی را جذب کرده، فکر نمی کنید با حضور سیدصالحی نیازی به حاتمی نبود؟

به هر حال الان کار سخت تر می شود و این در حالی است که پرسپولیس باید با یک مهاجم نوک بازی کند. به نظر من بهتر بود روی عباس زاده کار می کردند. اگر او را دو بازی پشت سر هم در ترکیب بگذارند، دُور را از همه مهاجمان پرسپولیس می گیرد و از همه آنها بهتر می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات