مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فتح الله زاده به من گفت برو با علی امیری معاون باشگاه استقلال قرارداد ببند ولی من گفتم تنها با شما قرارداد می بندم.

به گزارش افکارنیوز ، فرزاد حاتمی پس از پیوستن به تیم پرسپولیس در گفت وگو با تسنیم درباره پیوستنش به پرسپولیس، نرفتن به استقلال و… صحبت های زیر را مطرح کرد.

*چطور صحبت از بازگشتت به استقلال مطرح شده بود، به یکباره به پرسپولیس رفتی؟

فوتبال حرفه ای است. اول فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشتم ولی به دلیل برخی اتفاقات به فولاد خوزستان پیوستم. ای کاش از ابتدا به پرسپولیس می رفتم تا یک نیم فصل سرد را سپری نمی کردم هر چند مردم اهواز مردم بسیار خوبی هستند.

* پس چرا با فتح الله زاده آشتی کردی؟

قلعه نویی از من خواست با فتح الله زاده آشتی کنم. همان موقع اعلام کردم آشتی من با فتح الله زاده دلیلی مبنی بر بازگشتم به استقلال نیست. فتح الله زاده همانجا اعلام کرد برو با علی امیری معاون باشگاه استقلال قرارداد ببند ولی من گفتم تنها با شما قرارداد می بندم. پس از آن دیگر تماسی از سوی مسئولان استقلال با من گرفته نشد. با وجود پیشنهاداتی که داشتم صبر کردم اما وقتی پیشنهاد علی دایی و پرسپولیس به دستم رسید تصمیم گرفتم به پرسپولیس بروم.

دایی را دوست دارم و باید بگویم حضور او در رفتن من به پرسپولیس بی تاثیر نبوده است. از انتخابم راضی هستم و امیدوارم جواب اعتماد دایی را بدهم. سعی می کنم شاگرد خوبی برای دایی باشم و از تجربیات او استفاده کنم.

*فکر می کنی هواداران استقلال چه واکنشی نسبت به رفتنت به پرسپولیس داشته باشند؟

هواداران استقلال خودشان قاضی باشند. من به دفتر فتح الله زاده رفتم و با او آشتی کردم در حالی هم که مقصر نبودم، به خاطر «ریش سفید» فتح الله زاده و درخواست قلعه نویی به دفتر مدیرعامل استقلال رفتم. فتح الله زاده به من گفت با معاون باشگاه قراردادت را امضا کن ولی من به او گفتم تنها با شما قرارداد می بندم.

* یعنی تنها مشکلت برای پیوستن به استقلال علی امیری معاون این باشگاه بود؟

مشکلم معاون باشگاه استقلال نبود ولی اگر فتح الله زاده دوست داشت به استقلال بازگردم همان روز این موضوع را به من می گفت.

*فکر می کنی استقلالی ها برای بازگشتت به استقلال مُصر نبودند؟

نمی دانم.

* شاید عجله کردی و آنها قصد داشتند تو را به استقلال بازگردانند؟

من بازیکن کوچکی نیستم که روی زمین بمانم و بخواهم منتظر پیشنهاد تیمی باشم. شاید کسی قدر مرا نداند اما خودم که قدر خودم را می دانم. بابت پیشرفتم هر کاری می کنم.

* دوست صمیمی ات در استقلال یعنی حنیف عمران زاده چه واکنشی به رفتنت نشان می دهد؟

حنیف صددرصد به تصمیم من احترام می گذارد و می داند باید برای پیشرفتم خیلی زود تیمم را انتخاب می کردم. مطمئنا حنیف به من حق می دهد که برای پیشرفتم هر جایی بروم. وقتی پیشنهاد علی دایی به من رسید تصمیم گرفتم به پرسپولیس بروم. دایی مثل مَرد به من گفت بیا پرسپولیس و من هم با این تیم قرارداد بستم.

* از الان برای عمران زاده در دربی کُری می خوانی؟

من و حنیف در تمرینات استقلال با هم دعوا داشتیم چه برسد به دربی! با این وجود برای او کُری نمی خوانم. برای محسن بنگر کُری می خواندم که اکنون در پرسپولیس حضور دارد. البته در دربی با حنیف مسابقه تک به تک می دهم.

* فکر می کنی قلعه نویی چه واکنشی داشته باشد؟

همانطور که گفتم منتظر استقلال بودم ولی نمی دانم چرا خبری از آنها نشد. منتظر بودم استقلالی ها با حفظ احترام به من بگویند بیا قرارداد ببند. با وجود اینکه از تیم های دیگری پیشنهاد داشتم راحت پیشنهاد پرسپولیس را قبول کردم. متاسفانه استقلالی ها قدر من را ندانستند.

*پس از رفتنت به پرسپولیس دوستان صمیمی ات در استقلال یعنی مهدی رحمتی و حنیف عمران زاده با تو تماس نگرفته اند؟

تماسی نگرفته اند ولی آنها می دانند من بچه جوادیه تهران هستم و مرام و معرفت دارم.

* فکر می کنی هواداران پرسپولیس تو را بپذیرند؟

امیدوارم جواب اعتماد دایی را بدهم و با بازی های خوبی که انجام می دهم هواداران پرسپولیس را خوشحال کنم. تنها ۶ سال است که در لیگ برتر بازی می کنم و با استقلال و سپاهان قهرمان لیگ و با تیم تراکتورسازی نایب قهرمان شدم. افتخارات کمی نیست و امیدوارم با پرسپولیس در این فصل قهرمان شوم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات