باشگاه پرسپولیس برای موافقت با سفر هاشمیان به تهران به باشگاه نیندورفر نامه فرستاد.

به گزارش افکارنیوز ، درپی انتشار اسامی تیم ستارگان پرسپولیس نام وحید هاشمیان، داود فنایی و محمود کلهر از قلم افتاده بود. این سه بازیکن در تیم ستارگان پرسپولیس به عنوان بازیکن عضویت خواهند داشت ضمن اینکه از وحید هاشمیان بازیکن اسبق پرسپولیس که سال ها در تیم ملی ایران عضویت داشته و ۱۲ سال در تیم های بایرن مونیخ آلمان، هانوفر و بوخوم افتخارآفرینی کرده در دیدار مقابل ستارگان میلان تجلیل خواهد شد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: صادقانه باید بگوییم نام داود فنایی و وحید هاشمیان در لیستی که از سوی علی پروین و بزرگان پرسپولیس در اختیار روابط عمومی باشگاه قرار گرفته بود وجود داشت که متاسفانه به دلیل فشردگی کار نام این عزیزان به هنگام انتشار اسامی از قلم افتاده بود. همچنین محمود کلهر نیز مدنظر علی پروین بوده و ایشان چهارشنبه شب در گفت وگویی تلفنی اعلام کردند که نام کلهر نیز به عنوان بازیکن در این لیست قرار گیرد.

براساس تصمیم باشگاه پرسپولیس از وحید هاشمیان بازیکن با اخلاق و پرافتخار فوتبال کشورمان در دیدار مقابل میلان تجلیل ویژه به عمل خواهد آمد. باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به باشگاه نیندورفر درخواست خواهد کرد با توجه به مسابقاتی که او در تیم نیندورفر در پیش رو دارد با سفر وحید هاشمیان سرمربی تیم به تهران برای حضور در دیدار خیریه ستارگان پرسپولیس و میلان موافقت به عمل آید.

همچنین علی پروین چهارشنبه شب اعلام کرد احتمال دارد نام دو سه بازیکن دیگر به تیم ستارگان پرسپولیس اضافه شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات