مدیرعامل مستعفی باشگاه داماش گیلان روز شنبه به باشگاه پرسپولیس می پیوندد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیشب در گفت وگویی با امیر عابدینی از وی خواست تا از این به بعد با حضور در باشگاه پرسپولیس به وی در امور این تیم کمک کند.

در این گفت وگوی صمیمانه رویانیان به عابدینی گفت الان به حضور شما در این تیم نیاز مبرم است و شما می توانید به عنوان یک پیشکسوت به این باشگاه کمک کنید.

امیر عابدینی که بیش از یک ماه است از مدیرعاملی باشگاه داماش گیلان به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه مسئولان استانی به این باشگاه از مدیرعاملی این باشگاه استعفاء کرده است روز شنبه با محمد رویانیان نشستی برگزار می کند تا در مورد شرایط همکاری اش با باشگاه پرسپولیس مذاکرات رسمی خود را انجام دهد.

مدیرعامل داماش در مورد جلسه روز شنبه با رویانیان گفت: رویانیان برای پرسپولیس زحمات فراوانی کشیده و همه کاری برای این باشگاه کرده است. از من هم خواست که کمکش کنم به همین دلیل من هم روز شنبه با او نشستی خواهم داشت تا بدانم در کدام بخش از باشگاه پرسپولیس می توانم به او یاری برسانم.

وی در مورد وضعیت استعفایش از داماش گیلان گفت: من همچنان بر استعفای خودم پافشاری می کنم و این استعفاء را به خاطر حضور در پرسپولیس نداده ام بلکه من شرایطی را از هیئت مدیره باشگاه خواستم که هیچکدام آنها محقق نشده است به همین دلیل هم بر استعفای خودم پافشاری می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات