تیم فوتبال اروگوئه هرچند در بازی برگشت برابر اردن در مرحله پلی آف جام جهانی ۲۰۱۴ به تساوی رضایت داد اما به لطف برتری پرگل در بازی رفت، آخرین تیم راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل لقب گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال اروگوئه هرچند در بازی برگشت برابر اردن در مرحله پلی آف جام جهانی ۲۰۱۴ به تساوی رضایت داد اما به لطف برتری پرگل در بازی رفت، آخرین تیم راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل لقب گرفت.

دیدار برگشت از مرحله پلی آف جام جهانی بین نمایندگاه آمریکای جنوبی و آسیا که آخرین تیم راه یافته به برزیل را مشخص می کرد، بامداد امروز پنجشنبه بین تیم های اروگوئه و اردن برگزار شد که دو تیم به تساوی بدون گل در این مسابقه حساس رضایت دادند.

در این بازی که با قضاوت یوناس اریکسون از سوئد و در ورزشگاه مونته ویدئو سنتناریو برگزار شد، دیه گو گودین از اروگوئه و عدنان حسن، عدی زهران و محمد الادمیری از تیم اردن از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

تیم اروگوئه که در بازی رفت و در زمین اردن موفق به کسب پیروزی ۵ بر صفر شده بود، در مجموع دو بازی رفت و برگشت و با همین نتیجه به برتری دست یافت و به عنوان سی و دومین تیم جواز حضور در جام جهانی برزیل را بدست آورد.

بر این اساس فهرست تیم های راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ به شرح زیر مشخص شد

میزبان: برزیل

آسیا: ژاپن، استرالیا، ایران و کره جنوبی

اروپا: هلند، ایتالیا، بلژیک، سوییس، آلمان، ایتالیا، روسیه، انگلستان، بوسنی و هرزگوین، پرتغال، فرانسه، یونان و کرواسی

آمریکای شمالی و حوزه دریای کاراییب: آمریکا، کاستاریکا، هندوراس و مکزیک

آمریکای جنوبی: آرژانتین، کلمبیا، شیلی، اکوادور و اروگوئه

آفریقا: نیجریه، ساحل عاج، کامرون، غنا و الجزایر
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات