مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از شرایط نامطلوبش در استاندارد لیژ گله کرد و مدعی شد ممکن است در ژانویه این تیم را ترک کند.

به گزارش افکارنیوز ، این روزها بازار شایعات در مورد نقل و انتقالات فوتبال ایران حسابی داغ است و هر روز یک گمانه زنی جدید پیرامون جابه جایی بازیکنان به گوش می رسد.

با این وجود شایعه ای که طی ۴۸ ساعت گذشته حسابی محبوب شده و صفحات هواداران پرسپولیس در شبکه های اجتماعی را منفجر کرده، بزرگتر از آن است گه بتوان باورش کرد.

پس از پایان دیدار دو تیم لبنان و ایران در مقدماتی جام ملت های آسیا، رضا قوچان نژاد از شرایط نامطلوبش در استاندارد لیژ گله کرد و مدعی شد ممکن است در ژانویه این تیم را ترک کند.

همین مساله به بهانه ای برای طرح شایعه حضور این بازیکن در پرسپولیس منجر شده است؛ آنچه بعید است رخ بدهد.

اگر چه ممکن است پرسپولیسی ها بتوانند از پس پرداختن دستمزد گوچی بربیایند و او را با نزدیکی های رقمی که در بلژیک دریافت می کند به استخدام خودشان دربیاورند، اما بعید است قوچان نژاد تن به این انتقال بدهد.

او پرورش یافته در فوتبال اروپاست و از کیفیت بد لیگ ایران آگاه است. همینطور به خوبی می داند که نگاه کی روش به لیگ کشورمان چندان مثبت نیست. از همه اینها مهم تر، تجربه بسیار تلخ حضور فریدون زندی در لیگ ایران باعث می شود هر کدام از بازیکنان موسوم به دو رگه برای چنین انتقالی مردد باشند.

با این اوصاف به احتمال فراوان خوش باوری برخی از هواداران پرسپولیس بی حاصل است و احتمالا موضوع جذب گوچی در حد یک «شایعه» باقی خواهد ماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات