تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی پیگیری شد. قبل از شروع تمرین کادر فنی تیم ملی فوتبال شامل مارکار آقاجانیان، سیموئز و گاسپار به کمپ مرحوم حجازی آمده و با قلعه نویی صحبت کردند.

*به دلیل آنکه هوا امروز سرد بود و بازیکنان از این موضوع ناراحت بودند داخل رختکن های استقلال بخاری هایی نصب شد تا بازیکنان از این سرما در امان بمانند.

*خسرو حیدری تنها غایب تمرین امروز آبی پوشان بود و ساموئل نیز بعد از حدود ۲۰ دقیقه از آغاز تمرین با مدل موهای جدید وارد کمپ استقلال شد. مهدی رحمتی نیز که در مراسم ختم یکی از دوستانش شرکت کرده بود با تاخیر به محل تمرین رسید.

*حنیف عمران زاده به دلیل آنکه نامش در فهرست ۱۱ بازیکن برتر آسیا قرار داشت به تماشاگران و بازیکنان حاضر در تمرین شیرینی داد.

*آرش برهانی مهاجم استقلال قبل از آنکه وارد محل تمرین شود در اتوبان مدرس دچار سانحه رانندگی و تصادف شد که به اتومبیل وی خسارت جدی وارد شد.

*مسئولان کمپ استقلال امروز نیمی از زمین را با کاورهای مخصوص پوشانده تا به چمن آسیب جدی وارد نشود.

*بازیکنان ملی پوش استقلال مثل نکونام، منتظری و صادقی در تمرین امروز حاضر بودند اما از آندو تیموریان خبری نشد.

*هنگامی که تمرین استقلال با سوت مجید صالح آغاز شد قلعه نویی در رختکن کمپ حضور داشت و بعد از گذشت ۲۰ دقیقه خودش کارهای تاکتیکی را زیرنظر گرفت. بازیکنان در ابتدا به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس در قالب گروه های ۴ نفره آقاوسط بازی کردند و در پایان تمرین فوتبال درون تیمی انجام دادند.

*میرشاد ماجدی بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از تمرین استقلال ورزشگاه را ترک کرد.

*مهدی رحمتی زیر نظر حمید بابازاده به تمرین پرداخت و به خاطر آنکه دیر به محل تمرین رسیده بود زیرنظر مربی گلرهای استقلال بیشتر تمرین کرد.

*به درخواست اصغر حاجیلو مدیر آکادمی استقلال سه بازیکن تیم امید این تیم در تمرینات بزرگسالان شرکت می کنند.

*تمرین آبی پوشان ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به پایان رسید و تمرینات این تیم از فردا مجددا پیگیری خواهد شد.


تیم استقلال روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف ملوان انزلی می رود تا دیدار عقب افتاده خود را برگزار کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات