کاپیتان تیم ملی پرتغال با نشان دادن واکنشی خونسردانه به تعریف و تمجید هایی که از وی برای رساندن ارغوانی پوشان به جام جهانی ۲۰۱۴ می شود تاکید کرد بازی بعدی رئال مادرید مهمترین دغدغه او است.

به گزارش افکارنیوز ، کریستیانو رونالدو از سه شنبه شب که در جدال تیم های ملی پرتغال و سوئد در دور برگشت پلی آف انتخابی جام جهانی هت تریک کرد و جواز حضور در مرحله نهایی این رقابت ها را برای کشورش به ارمغان آورد به طور ویژه ای مورد تمجید رسانه های اروپایی قرار گرفته است تا حدی که برخی از آنها همچون نشریه مارکای اسپانیا حالا او را شانس اول کسب توپ طلای فیفا می دانند.

با این حال خود او تاکید کرد خیلی به این تعاریف و تمجیدها توجهی ندارد و تمام تمرکزش را معطوف بازی بعدی رئال مادرید مقابل آلمریا کرده است. رونالدوی ۲۸ ساله که در پیروزی ۴ بر ۲ پرتغال برابر سوئد در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت هر ۴ گل ارغوانی پوشان را به ثمر رساند، و حالا به طور مشترک با پائولتا عنوان برترین گلزن تاریخ تیم ملی پرتغال را در اختیار دارد در گفت وگویی با سایت باشگاه رئال مادرید اظهار داشت: ما در چند روز اخیر به همراه تیم های ملی خود روزهای پر استرسی را پشت سر گذاشته ایم اما اکنون ۲ روز فرصت داریم که استراحت و به بهترین شکل خود را برای بازی بعدی آماده کنیم. تنها هدف من و تمام هم تیمی هایم در حال حاضر این است که تمرین کنیم تا هواداران رئال مادرید به تیم شان افتخار کنند.

رونالدو در ادامه تاکید کرد توجه چندانی به این موضوع که شانس اش برای بردن توپ طلا چقدر است ندارد. وی افزود: هر سال نشان داده ام که در چه سطحی بازی می کنم. در هر فصل ۴۰ یا ۵۰ گل زده ام، آماری که از عهده هر کسی بر نمی آید با این حال من عقده بردن توپ طلا را ندارم.

رونالدو که در بازی برگشت پرتغال و سوئد توپ بازی را به عنوان سندی دیگر از افتخارآفرینی اش با خود به خانه برد، تصریح کرد: من مجبور نیستم به کسی توضیح و جواب پس بدهم. من حرفم را در زمین بازی می زنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات