حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد در کنار ستارگان پرسپولیس

حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد مدیران سابق باشگاه پرسپولیس و ۸ بازیکن جدید در تیم ستارگان پرسپولیس حضور خواهند یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین که پس از مشورت و تبادل نظر با بزرگان دهه ۴۰ و ۵۰ پرسپولیس اسامی همراهان، حامیان و بازیکنان تیم ستارگان پرسپولیس را دیروز اعلام کرده بود امروز در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از حضور حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد مدیران سابق باشگاه پرسپولیس در تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس خبر داد.

پروین تاکید کرد: بر اساس گفتگوهایی که داشتیم آقایان حبیب کاشانی و عباس انصاری فرد ان شاءالله در تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس حضور خواهند یافت و در کنار پیشکسوتان پرسپولیس خواهند بود. همچنین گروه بازرگانی سبحان با مدیریت آقای ابراهیم احمدی نیز در کنار تیم قرار خواهند گرفت. ما نام یک سری افراد را از اقلم انداخته بودیم که امروز اسامی ۸ بازیکن را اضافه کردیم.

پروین تصریح کرد: غلامرضا فتح آبادی، جمشید شاه محمدی، حمید مطهری، لیث نوبری، یونس باهنر، بهنام سراج، علی باغمیشه و محمد بزرگر نفراتی هستند که در تمرینات تیم ستارگان حضور خواهند یافت. همچنین دکتر زرینه که سال ها پزشک تیم پرسپولیس بود نیز ما را همراهی خواهد کرد.

پروین در ادامه گفت: تمرینات تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس از روز شنبه در ورزشگاه کارگران آغاز خواهد شد. ما سه جلسه در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه در ساعت ۱۵ تمرین خواهیم کرد و روز چهارشنبه اسامی بازیکنانی که قرار است در این دیدار به میدان بروند را مشخص می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ستارگان پرسپولیس در پایان گفت: در تمرین روز یکشنبه مهمانان ویژه ای خواهیم داشت که پس از قطعی شدن نام آنها را اعلام خواهیم کرد. این عزیزان و بزرگان در تمرینات روز یکشنبه کنار پیشکسوتان خواهند بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات