علیرضا حقیقی در آستانه جدایی از تیم پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش افکارنیوز ، دروازه بان جوان پرسپولیس که در ابتدای این فصل به امید بازی در این تیم به جمع سرخپوشان ملحق شد اما با عملکرد بی نقص خط دفاع و هم چنین استحکام نیلسون راهی به دروازه پیدا نکرد به دلیل برخی اتفاقات در حال جدایی از پرسپولیس است.

روز گذشته در بازی تدارکاتی پرسپولیس برابر راه آهن، علیرضا حقیقی از ابتدای نیمه دوم به جای نیلسون وارد زمین شد اما چند دقیقه بعد از اینکه گل خورد از زمین بازی تعویض شد. همان طور که علت تعویض تعویض ناگهانی او مشخص نیست، دلیل ناراحتی دایی از او نیز تا به حال مشخص نشده اما به نظر می رسد او بعد از تعویض از دستور دایی سرپیچی کرده و سرمربی سرخ ها هم او را بلافاصله در اختیار باشگاه قرار داده است.

غیبت حقیقی در تمرین صبح امروز پرسپولیس بر این موضوع صحه گذاشت و از سوی دیگر یکی از مسوولان باشگاه در گفت و گو با ایسنا اخراج موقت او را تایید کرد.

بحث جدایی احتمالی این بازیکن هم زمانی قوت پیدا می کند که بدانیم امروز باشگاه پرسپولیس رضا محمدی دروازه بان خود را که برای جدایی از این تیم با مسوولان باشگاه به توافق رسیده بود به تمرین فراخواند.

محمدی با مسوولان باشگاه ذوب آهن برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده بود و حتی رویانیان قول انتقال او را به آذری داده بود اما با اتفاقی که برای حقیقی افتاد دایی از باشگاه خواسته مانع جدایی محمدی شود و تاکنون هم برای این بازیکن رضایت نامه صادر نشده است.

باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقی برای دو دروازه بان پرسپولیس می افتد و کدام یک در این تیم می ماند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات