ایمون زاید؛

مهاجم محبوب پرسپولیسی ها گفت: «علاقه زیادی هم دارم که کار کردن با دایی را تجربه کنم. »

به گزارش افکارنیوز ، مصاحبه چندی قبل علی دایی درباره ایمون زاید که طی آن به تعریف و تمجید از مهاجم سابق و ایرلندی پرسپولیس پرداخته بود باعث شد شایعات برای بازگشت «آقای هت تریک» به جمع قرمزها سرزبان ها بیفتد: «از جمله خارجی های خوبی بود که پایش به لیگ ایران باز شد»

همین اظهارنظر از سوی دایی کافی بود تا خبر بازگشت زاید به پرسپولیس منتشر شود و هواداران دو آتشه پرسپولیس هم امیدوار شوند که بار دیگر خاطره خوش داربی ۷۴ را با زاید مرور می کنند. شاید همین علایق روی سکوها باشد که روزنامه های ایران را برای پیگیری اخبار بازگشت ایمون راغب می کند.

اکنون هم این مهاجم لیبیایی الاصل از علاقه اش برای بازگشت به جمع سرخپوشان می گوید، هرچند هیچ پیشنهاد رسمی از سوی قرمزها برای جذب مهاجم سابق مطرح نشده است.

* پس از تعریف و تمجید علی دایی از تو، خبرهایی پیرامون بازگشتت به پرسپولیس منتشر شد. آیا مدیران این باشگاه در این مدت مذاکره ای با تو داشتند؟

- نه، کسی با من تماس نگرفته اما در چند روز اخیر خودم هم بارها خبر حضورم در پرسپولیس را شنیده ام. نمی دانم، شاید تعریف دایی از من بود که باعث شد چنین خبری منتشر شود.

* با خود دایی و نزدیکان وی چطور؟ آیا صحبتی داشته ای؟

- دایی را خیلی دوست دارم و وقتی شنیدم که از بازی من تعریف کرده است حسابی خوشحال شدم. خودم هم منتظر پیشنهاد پرسپولیس بودم اما دیدم که خبری نشد.

* در ایران گفته شد که بازگشت تو منع قراردادی دارد. پس بودن در تعطیلات نیم فصل باعث نمی شود نتوانی به پرسپولیس برگردی؟

- مگر می شود که دوست نداشته باشم؟ روزهای خوبی در این تیم داشتم و ای کاش آن روزها دوباره برایم تکرار شود. هیچ مشکلی هم بابت مسایل قراردادی با تیم فعلی ام ندارم. ضمن این که علاقه زیادی هم دارم که کار کردن با دایی را تجربه کنم.

* پرسپولیس این فصل توانست با دایی اوج بگیرد و به روزهای خوبش بازگردد. از این که بدون تو اوضاع خط حمله پرسپولیس روبه راه شده، ناراحتی یا خوشحال؟

- وقتی پرسپولیس را در صدر دیدم آنقدر خوشحال شدم که فقط دوست داشتم در ایران باشم و شاهد خوشحالی هوادارانش از بابت صدرنشینی این تیم شوم. پرسپولیس این فصل به یک تیم متحول شده و کم نقص تبدیل شده است، تیمی که بی شک مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود. بازی های پرسپولیس را که می بینم لذت می برم چون واقعا زیبا بازی می کند هر چند کم گل می زند ولی صدرنشینی را با دفاع خوب خود حفظ کرده است. اگر مهاجمان این تیم آقای گل هم بشوند من ناراحت نمی شوم چون فوتبال یک بازی گروهی است و در ضمن قهرمانی پرسپولیس آرزویم است.

* جدا از پرسپولیس، آیا بحث حضورت در یک تیم دیگر ایرانی در این فصل مطرح بود؟

- از لیگ ایران هیچ پیشنهادی ندارم. فقط دنبال بازگشت به پرسپولیس بودم که هیچ پیشنهادی از جانب آنها مطرح نشد. در هر صورت برای دایی و تیمش آرزوی موفقیت می کنم.

* اگر با یک پیشنهاد خوب از یک تیم ایرانی غیر از پرسپولیس مواجه شوی هم با همین رغبت قبول می کنی؟ مثلا استقلال…

- اگر قرار به بازگشت به لیگ ایران باشد، دوست دارم این بار دیگر به خود پرسپولیس بازگردم و سر از تیم دیگری در نیاورم. حتی اگر استقلال باشد. ضمن این که با آن خاطره داربی بعید می دانم آبی ها مرا بخواهند.

* شرایطت در لیگ ایرلند چطور است؟

- شرایط خوبی دارم. پس از اتمام قراردادم با شامراک روورز، منتظر پیشنهاداتم از تیم های ایرلندی و چند تیم دیگر اروپایی هستم تا تیم آینده ام را انتخاب کنم.

* شنیده ایم که تیم داندالک ایرلند سخت به دنبال این است تا تو را جذب کند و مثل این که برای فصل آینده در این تیم توپ خواهی زد؟

- فعلا چیزی مشخص نیست. مدیران داندالک پیشنهادشان را به صورت رسمی مطرح کرده اند و در حال بررسی پیشنهاد آنها هستم. صبر می کنم تا شاید با پیشنهاد بهتری مواجه شوم. مدتی برای پرسپولیس صبر کردم و حالا برای رسیدن یک پیشنهاد اروپایی خوب منتظر می مانم. شرایط و پیشنهاد «داندالک» ایرلند هم خوب است اما هنوز تصمیم نهایی ام را نگرفته ام.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات