راساس اعلام معاونت ارشاد و اطلاع رسانی پلیس که عصر امروز اعلام شد، راننده ای که با خودروی پژو با قهرمان وزنه برداری آسیا برخورد کرده و با مصدومیت او پا به فرار گذاشته بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش افکارنیوز ، براساس اعلام معاونت ارشاد و اطلاع رسانی پلیس که عصر امروز اعلام شد، راننده ای که با خودروی پژو با قهرمان وزنه برداری آسیا برخورد کرده و با مصدومیت او پا به فرار گذاشته بود، شناسایی و دستگیر شد.

ساعت ۱۹: ۱۶ دقیقه روز ۲۷ آبان ماه در خیابان آیت الله مشگینی شهرستان مشگین شهر پژو ۴۰۵ با عابر پیاده ای تصادف کرده و راننده پژو پا به فرار گذاشته بود.

به دنبال این حادثه مصدوم با کمک اورژانس و اهالی منطقه به بیمارستان منتقل شده اما به دلیل شرایط نامناسب و شدت صدمه و جراحات فوت کرده و دار فانی را وداع گفت.

این شخص ۵۱ ساله و قهرمان دهه ۶۰ وزنه برداری ایران و آسیا بوده و پیش از این سمت دبیر هیئت وزنه برداری مشگین شهر را نیز عهده دار بوده است.

در این راستا و با تلاش شبانه روزی پلیس راننده خاطی و پا به فرار گذاشته شناسایی و با اعتراف به کشتن این فرد به مراجع قضایی ارجاع داده شد تا پرونده مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات