در تمرین امروز آبی پوشان استقلال کادرفنی تیم ملی با قلعه نویی جلسه ای برگزار کردند.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار مقابل ملوان انزلی از ساعت ۱۵: ۳۰ امروز (پنجشنبه) در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* سیموئز، مارکار آقاجانیان، گاسپار و مربی بدنساز تیم ملی با حضور در تمرین آبی پوشان جلسه ای را با امیر قلعه نویی برگزار کردند.

* ملی پوشان استقلال جز آندرانیک تیموریان در تمرین حضور یافتند. جواد نکونام و امیرحسین صادقی گلزنان ایران مقابل لبنان مورد استقبال بازیکنان و اعضای کادرفنی قرار گرفتند و همه بازیکنان به این دو تبریک گفتند.

* چند جعبه شرینی از طرف حنیف عمران زاده بین هواداران استقلال پخش شد و به همین دلیل عده ای شایعه کرده بودند که مدافع استقلال این شیرینی را به خاطر ازدواجش داده اما شیرینی عمران زاده به دلیل حضورش در جمع بازیکنان تیم منتخب آسیا بود.

* با توجه به سرمای هوا بخاری در رختکن استقلال توسط مسئولان کمپ قرار داده شد تا بازیکنان سرما نخورند.

* خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان غایبان تمرین امروز استقلال بودند. مهدی رحمتی هم پس از گذشت ۲۵ دقیقه از تمرین به کمپ آمد.

* ساموئل پس از مدت ها غیبت در تمرین استقلال امروز خودش را به اعضای کادرفنی معرفی کرد و به طور اختصاصی دور زمین دوید. این بازیکنان با مدل موی عجیب و جدید در تمرین حاضر شده بود.

* هاشم بیک زاده اختصاصی تمرین و زودتر از سایر بازیکنان کمپ را ترک کرد.

* بازیکنان استقلال پس از چند دقیقه دویدن دور زمین تمرین آقاوسط را انجام دادند و سپس زیر نظر امیر قلعه نویی به تمرین فوتبال درون تیمی و سانتر از جناحین پرداختند.

* در بخش آخر تمرین استقلال قلعه نویی بازیکنان خود را تشویق می کرد تا آنها روحیه بگیرند. در این بخش محمد قاضی از آمادگی بالایی برخوردار بود و تقریبا همه توپ هایش را به گل تبدیل کرد. این مسئله باعث شد همه بازیکنان مهاجم استقلال را تشویق کنند.

* فردا تولد امیر قلعه نویی سرمربی استقلال است و قرار شده به همین مناسبت برای او جشن تولد بگیرند.

* با وجود اینکه تمرین استقلال در هوای بارانی برگزار می شد هواداران زیادی نسبت به روزهای گذشته در تمرین شرکت کردند و از اینکه ملی پوشان و ساموئل در تمرین حاضر شده بودند خوشحال شدند.

* منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند.

* پس از پایان تمرین امیر قلعه نویی به صورت خصوصی با ساموئل صحبت کرد و کاوه ستوده نقش مترجم را ایفا می کرد.

* امیرحسین صادقی با فرزندش در تمرین حاضر شده بود.

به گزارش تسنیم تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه از بازی های عقب افتاده لیگ به مصاف ملوان انزلی می رود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات