پشت پرده بدقولی های هدایتی

عابر بانک سرخ ها با رفتاری که در پیش گرفته، به نوعی زیر پای مدیرعاملی پرسپولیس را هم خالی کرده تا شرایط برای رفتن او فراهم تر شود!

گروه ورزشی - عدم پرداخت قسط دوم پول مربوط به نقل و انتقال محمدرضا خلعتبری از باشگاه عجمان، شوک بزرگی را به مدیرعامل پرسپولیس وارد کرد و چالشی جدید را پیش روی محمد رویانیان قرار داد.

به گزارش افکارنیوز ؛ سردار رویانیان که به پشتوانه وعده و وعیدهای حسین هدایتی، قرارداد محمدرضا خلعتبری را با تیم اماراتی عجمان لغو کرده بود، پیش بینی نمی کرد که عابربانک فوتبال ایران از پرداخت قسط دوم پول عجمانی ها سر باز بزند و بدهی سنگینی را روی دوش این باشگاه باقی بگذارد. البته بدقولی های هدایتی به پرونده خلعتبری ختم نشد و عدم شارژ مالی باشگاه از سوی او باعث شد تا چک های سایر بازیکنان پرسپولیس هم یکی پس از دیگری برگشت بخورد و صدای اعتراض آن ها بلند شود.

از جمله سیدجلال حسینی که به دلیل عدم پرداخت مطالبات و بدقولی های صورت گرفته، مصاحبه جنجالی علیه باشگاه انجام داد و حتی تهدید کرده است که در نقل و انتقالات نیم فصل از این تیم جدا می شود. اما پشت پرده بدقولی های هدایتی، به تغییر و تحولاتی مربوط می شود که قرار است در چارت مدیریتی باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد. با توجه به انتخاب وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم، تحرکات برای تغییر اعضای هیات مدیره و بالتبع مدیرعامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آغاز شده و حسین هدایتی که از گذشته ای دور در کمین صندلی مدیرعاملی سرخ ها نشسته، سعی دارد تا بعد از بحرانی شدن وضعیت مالی پرسپولیس به یکباره وارد صحنه شود و نقش ناجی سرخ ها را بازی کند تا نگاه ها را متوجه خودش کند. البته عابر بانک سرخ ها با رفتاری که در پیش گرفته، به نوعی زیر پای مدیرعاملی پرسپولیس را هم خالی کرده تا شرایط برای رفتن او فراهم تر شود!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات