لیدهای باشگاه استقلال به شدت از شنیدن خبرجذب شیث رضایی ناراحتند و در تازه ترین جلسه ای که با فتح الله زاده داشته اند به مدیرعامل باشگاه استقلال گفته اند نباید شیث رضایی را جذب کنند. البته مدیرعامل استقلال براساس لیست قلعه نویی حرکت می کند…

به گزارش افکارنیوز ، لیدرهای باشگاه استقلال این روزها به خاطر خرید پی در پی بازیکنانی که سابق پرسپولیسی بودند به شدت ناراحتند. در آخرین نشستی که برخی لیدرهای باشگاه استقلال با علی فتح ا… زاده داشتند گلایه های خود را بابت جذب این دست بازیکنان به علی فتح ا… زاده اعلام کردند اما مدیرعامل باشگاه استقلال از آنها خواست علیه این بازیکنان شعار ندهند که این حرف مدیرعامل باشگاه استقلال باعث ناراحتی یکی از لیدرهای باشگاه استقلال شد. این لیدر که تعصب بسیار زیادی به استقلال دارد و از جمله قدیمی های این حرفه است رو به فتح ا… زاده کرد و گفت: «حاجی شنیدیم می خواهید شیث رضایی را بخرید.

اگر این بازیکن هم مثل اولادی، نیکبخت و نوری به استقلال بیاید ما دیگر کوتاه نمی آییم و علیه اش شعار می دهیم. » که فتح ا… زاده در جواب این لیدر گفته: «از شما خواهش می کنم علیه شیث شعار ندهید چون ممکن است او را بخریم! » اما لیدر های استقلال کوتاه نیامدند و به مدیرعامل باشگاه استقلال گفتند که شعاردادن علیه شیث قطعی است. که فتح ا… زاده در نهایت به آنها گفته براساس لیستی که قلعه نویی تهیه کرده بازیکن می خرد و چاره ای جز این هم ندارد.

با این اوصاف باید منتظر حاشیه ای اساسی در استقلال بود. اگر فرض را بر این بگیریم که پروژه جذب پرسپولیسی های سابق با آمدن شیث به استقلال تکمیل بشود آنگاه باید منتظر جنجال شدیدی در تمرین استقلال باشیم. به راستی قلعه نویی چرا دست روی پرسپولیسی های سابق گذاشته به طوری که حتی صدای لیدرهای استقلال هم درآمده است. آیا او می خواهد ادای پروین را دربیاورد که روزگاری سعی می کرد جا توی دل استقلالی ها بازکند؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات