از پیشنهاد اخیر هم خبر دارم اما به هواداران عزیزمان می گویم که منتظری در استقلال ماندنی است. نمی گذارم این مدافع خوب و ارزشمند از جمع ما جدا شود.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده درباره اخبار منتشر شده مبنی بر جدایی پژمان منتظری از استقلال اظهار کرد: این بازیکن پیش از آغاز فصل هم پیشنهاد بسیار خوبی را از تیم چینی داشت و در جریانش بودیم. از پیشنهاد اخیر هم خبر دارم اما به هواداران عزیزمان می گویم که منتظری در استقلال ماندنی است. نمی گذارم این مدافع خوب و ارزشمند از جمع ما جدا شود. منتظری را در استقلال نگه می دارم و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

او در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره شرایط بازیکنان استقلال و به تعویق نیفتادن این تیم برابر ملوان اظهار کرد: با پیروزی برابر ملوان می توانیم قهرمان نیم فصل شویم. به عبارت دیگر قهرمانی در کنار دست ماست. بازیکنان استقلال در شرایطی بسیار دشوار و کاملا تنها به جمع چهار تیم آسیا رسیدند و دلیلش هم تنها عشق به هواداران بود. آنها آماده اند تا در این شرایط دشوار و فشردگی لیگ که با اردوهای تیم ملی همراه شده یک بازی خوب برابر ملوان انجام دهند و قهرمانی نیم فصل را جشن بگیرند، هر چند که قهرمانی نیم فصل چیزی را اثبات نمی کند اما حضور در صدرجدول بسیار مهم است؛ چرا که به تیم آرامش و انگیزه خاصی می دهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد که تیمش به دنبال جذب شکوری و شیث رضایی است، بیان کرد: خیلی در بحث صحبت های اولیه با بازیکنان نیستم. آقای قلعه نویی و امیری صحبت های اولیه و رایزنی هایی را انجام می دهند و زمانی که توافق اولیه حاصل شد، وارد کار می شوم. به همین دلیل درباره این دو بازیکن نه مساله ای را تایید می کنم و نه حضورشان را تکذیب می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات