بال هلندی باواریایی ها تاکید کرد بایرن مونیخ از هیچ تیمی هراس ندارد.

به گزارش افکارنیوز ، در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم بوندس لیگا فردا شب (شنبه) تیم های فوتبال بورسیا دورتموند و بایرن مونیخ در ورزشگاه ۸۰ هزار نفری سیگنال ایدونا پارک به مصاف هم خواهند رفت.

باواریایی ها پیش از شروع فصل جدید بوندس لیگا در سوپرجام آلمان ۴ بر ۲ مغلوب زردپوشان وستفالن، رقیب سنتی خود شدند ولی ستاره هلندی بایرن معتقد است تیم پپ گواردیولا از آن تاریخ تاکنون پیشرفت زیادی کرده است.

روبن گفت: ما برای بازی با بورسیا دورتموند لحظه شماری می کنیم و شخصا عاشق چنین بازی هایی هستم. ما از هیچ تیمی نمی ترسیم و دورتموند هم یکی از آنها است. پس از باختی که برابر دورتموند در سوپر جام آلمان داشتیم تاکنون پیشرفت زیادی کرده ایم. ما به دورتموند احترام می گذاریم ولی آن ها هم از ما نمی ترسند برای همین می خواهیم شکست شان دهیم.

وی افزود: در حال حاضر روحیه بالایی داریم و سرشار از اعتماد به نفس هستیم. می خواهیم در دیدار مقابل دورتموند ۳ امتیاز کامل بازی را از آن خود کنیم.

شاگردان پپ گواردیولا در فصل جاری بوندس لیگا همچنان تیمی بدون شکست هستند و در حال حاضر با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به شاگردان یورگن کلوپ در صدر جدول این رقابت ها قرار دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات