با درخواست رویانیان موافقت کردم تا نشان دهم رفیق هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از هواداران استقلال و سیموئز به خاطر جشن تولدم تشکر می کنم.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی در حاشیه برگزاری جشن تولدش اظهار داشت: خودم خبر نداشتم که می خواهند برایم جشن تولد بگیرند. از دوستان و هوادارانی که این جشن را برای من ترتیب دادند تشکر می کنم همچنین باید از سیموئز تشکر ویژه داشته باشم که در این جشن تولد شرکت کرد. ما رابطه خوبی با همدیگر داریم.

وی در مورد دیدار روز یکشنبه با ملوان عنوان کرد: بازی سختی داریم اما تلاش می کنیم که پیروز این دیدار شویم. تاکنون بیشتر بازیکنان ما مصدوم بودم ولی خوشبختانه برای این دیدار همه بازیکنان را داریم و خودمان را آماده دیدار با ملوان می کنیم.

سرمربی استقلال در خصوص اظهارات پژمان منتظری مبنی بر جدایی اش از استقلال گفت: این مسئله را از زبان شما می شنوم و آن را باید از زبان خوش بشنوم. مساله ای که وجود دارد این است که یک طرف منافع باشگاه وجود دارد و طرف دیگر منافع مردم. باید با فتح الله زاده صحبت و به یک جمع بندی برسیم که منتظری تا پایان فصل با ما بماند.

قلعه نویی در باره شایعه حضور شیث رضایی و مهاجم جدید در استقلال تصریح کرد: همه این بازیکنان خوب و بزرگ هستند و مدنظر ما بودند اما اولویت بندی ما دفاع راست خارجی است ضمن اینکه با آمدن مهرداد اولادی که توانایی زیادی دارد دیگر مهاجمی جذب نمی کنیم و مشکلی در خط حمله نداریم.

وی در مورد حضور نکونام در مراسم انتخاب برترین های آسیا و همزمانی این مراسم با دیدار مقابل ملوان خاطرنشان کرد: اولا به جواد نکونام تبریک می گویم که حضورش در جمع برترین های آسیا افتخاری برای فوتبال ایران است. درباره حضورش در جشن برترین های آسیا هم باید با او صحبت کنیم.

سرمربی استقلال در خصوص دیدار روز پنجشنبه پیشکسوتان پرسپولیس با ستارگان میلان گفت: دنیا به معنای واقعی یعنی تعامل. این کار یکی از کارهای قشنگی است که نه تنها در ورزش بلکه در هنر هم می تواند انجام شود.

وی ادامه داد: این که پیشکسوتان حضور داشته باشند بهتر است و کار قشنگی است که انجام می شود در این رابطه محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس با من تماس گرفت و گفت اگر بازی روز جمعه شما مقابل گسترش فولاد یک روز به تعویق بیفتد ناراحت نمی شوید که من پاسخ دادم چون این کار فرهنگی است و هر ۲ باشگاه باید نشان دهیم بیرون از زمین رفیق هستیم نه رقیب، قبول کردیم. جامعه انسانی به این مسائل نیاز دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات