از فرصت هایمان استفاده نکردیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: گل استقلال آفساید بود.

به گزارش افکارنیوز ، دراگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: واضح است که از این نتیجه راضی نیستم. موقعیت های خوبی داشتیم تا بازی مساوی شود. می خواهم یک ذره در مورد داوری حرف بزنم، گل استقلال آفساید بود و اگر با گل آفساید پرسپولیس ما را می برد چرا استقلال متفاوت باشد؟ آنها هم با گل آفساید ما را بردند.

وی ادامه داد: از نیمه اول اصلا راضی نیستم در چرخش توپ خوب نبودیم و فقط در فضای کوچک بازی می کردیم. استقلال در پرش ها همیشه خوب بود. نیمه دوم بهتر شدیم و من هم ریسک بیشتری کردم و می خواستم با دو مهاجم بازی مساوی شود اما از فرصت هایمان استفاده نکردیم.

سرمربی ملوان در مورد اینکه استقلال و پرسپولیس با گل آفساید شما را بردند اتفاقی است یا نه، گفت: تصادفی نبوده و استقلال و پرسپولیس بزرگ هستند و ما کوچک، شخصا دوست ندارم در مورد داوری حرفی بزنم اما در این فصل در شش بازی هشت اشتباه علیه ما بود و این همه چیز را مشخص می کند. هر فردی می تواند اشتباه کند از من مربی تا بازیکن ولی در شش مسابقه هشت اشتباه مسلم می دانید چند امتیاز می شود؟ من به کسی اتهام نمی زنم فقط می گویم اشتباه های زیادی بوده و این اشتباه ها کار ما را سخت کرده است، بهتر است بازی را سه بر صفر یا چهار بر صفر ببازی تا با گل آفساید که اینطور باختیم.

سرمربی ملوان افزود: ۹۹ درصد مطمئنم گل استقلال آفساید بود، این گل و گل پرسپولیس به طور آشکار آفساید بود.

اسکوچیچ در مورد نیم فصل دوم گفت: شرایط ما بسیار سخت است و مشکلات زیادی داریم و بازیکنان تاکنون زحمت زیادی کشیدند و سعی می کنیم بازی به بازی بجنگیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

سرمربی ملوان در مورد حرف و حدیث زیاد در مورد داوری به خصوص اعتراض های پرسپولیس به داوری، گفت: چه توضیح بیشتری باید به شما بدهم؟ شش بازی هشت اشتباه، یکبار پنالتی یکبار آفساید چه حرفی بزنم؟ من نباید در مورد مسایل داوری حرف بزنم کارشناس هست. به عنوان سرمربی می گویم به این سبک داوری می بازیم، اگر سه بار غیر از این باشد مربی بد بوده است. مرتبه اول بر اثر اشتباه داوری، در مرتبه دوم آفساید و در مرتبه سوم پنالتی ما را نمی گیرند. مقابل فولاد پنالتی واضح ما رانگرفتد، این سه بازی را باختم و مربی بدی شدم. هر فردی می تواند اشتباه کند اما افراد مسئول باید یا تنبیه کنند یا کاری کنند که این مشکل پیش نیاید. ببخشید اینطور حرف زدم، نمی خواستم شخصیت داوران را زیر سوال ببرم اما خوب نیست هر هفته این اتفاق بیفتد.

به دلیل نبودن توپ در سالن نشست خبری، خبرنگاران و سرمربی ملوان چند دقیقه ای معطل شدند تا نشست خبری شروع شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات