دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: با توکل بر خدا به مراسم برترین های آسیا می روم و ان شاءالله بتوانم این عنوان را کسب کنم.

به گزارش افکارنیوز ، جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل ملوان گفت: خدا را شکر توانستیم به پیروزی برسیم، به دلیل حضور بازیکنان در تمرین تیم ملی حدود ۱۱ روز به طور کامل تیم تمرین نمی کرد اما کسب این ۳ امتیاز بسیار ارزشمند بود و امیدوارم در پایان لیگ بتوانیم قهرمان شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که استقلال به عنوان تیمی که دنبال قهرمانی نیم فصل است، نتوانست عملکرد خوبی امروز از خود ارائه کند، گفت: ما دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم و تنها ۳ امتیاز این بازی را می خواستیم. برای هواداران مهم قهرمانی پایان فصل است.

هافبک استقلال در مورد اینکه شانس او برای کسب رتبه بهترین بازیکن آسیا چه اندازه است، اظهار داشت: فردا عصر کنفرانس مطبوعاتی من برای انتخاب برترین های آسیا برگزار می شود. توکلم بر خداست و امیدوارم بتوانم این عنوان را کسب کنم. در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ شانس کسب این عنوان را داشتم اما قسمت نشد به این عنوان برسم. اگر این بار نیز بهترین بازیکن سال آسیا نشدم زندگی ادامه دارد. با توجه به امتیازهای مسابقات فکر می کنم به این عنوان برسم اگر هم نشد ایرادی ندارد و همین که بین ۳ بازیکن برتر قرار گرفتم بسیار خوب است.

نکونام در پاسخ به این سؤال که اگر امسال مرد سال آسیا نشود با توجه به بالا بودن سنش دیگر شانسی برای رسیدن به این عنوان ندارد، خاطرنشان کرد: این مسئله در زندگی من مهم نیست اما بدون شانس هم نیستم. شاید در دوره های بعدی بتوانم این عنوان را بگیرم و همه چیز در دستان خودم است.

وی در مورد اینکه می گویند برای انتخاب برترین ها در آسیا نیاز به لابی است، خاطرنشان کرد: ممکن است خیلی از اتفاقات در آسیا به وسیله صحبت کردن رخ دهد اما من کاری به این حرف ها ندارم و بدون توجه به این مسائل به فعالیتم ادامه می دهم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات