در ۲ سال اخیر عذاب زیادی کشیدیم

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان گفت: داوری ها افتضاح بود اما ما به قدری خوب بودیم که این امر تاثیری بر روی روند کاری ما نداشت.

به گزارش افکارنیوز ، احمدزاده در خصوص قهرمانی تیم فوتبال ساحلی ایران در مسابقات جام بین قاره ای گفت: سطح مسابقات واقعا بالا بود و ما در گروه بسیار سختی قرار داشتیم. این رقابت ها در سطح رقابت های جهانی بود و خدا را شکر توانستیم به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در خصوص اینکه به عنوان بهترین بازیکن مسابقات بین قاره ای انتخاب شد خاطرنشان کرد: همه فوتبالیست های ساحلی ایران بهترین هستند. بچه ها در این مسابقات واقعا خوب بودند اما نکته اصلی این است که ما یک تیم یکدلی هستیم. امیدوارم این شرایط تا مسابقات جهانی پرتغال ادامه داشته باشد و بتوانیم در آن رقابت ها هم قهرمان شویم.

عضو تیم ملی فوتبال ساحلی با بیان اینکه خیلی خوشحالم که در امارات و در حاشیه خلیج همیشه فارس به مقام قهرمانی دست پیدا کردیم گفت: داوری این مسابقات واقعا افتضاح بود اما ما به قدری خوب بودیم که حتی داوری ها هم تاثیری در کار تیمی ما نداشت. ما دینی به کشورمان داشتیم و آن برافراشته شدن پرچم بود.

وی تاکید کرد: ۵ قهرمانی در ۲ سال اخیر کسب کردیم در این مدت واقعا عذاب زیادی کشیدیم اما خدا را شکر نتیجه زحماتمان را گرفتیم.

احمدزاده اظهار داشت: از زمانی که خانم شهریاری به عنوان رئیس دپارتمان معرفی شده پیشرفت زیادی کرده ایم. حضور یک مربی خوب خارجی و همچنین کمک آقای هاشم پور باعث شده ما پیشرفت زیادی کنیم. همچنین در پرداخت پاداش ها هم شاهد افزایش بودیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات