دهنوی؛

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «اگر به میدان بروم مثل بازی قبل وظیفه ام را انجام می دهم و سعی می کنم به خوبی از عهده مهار کریمی برآیم. »

به گزارش افکارنیوز ، قاسم دهنوی با وجود اینکه یکی ا‍ ز نفرات اصلی تیم پرسپولیس بود، چند صباحی است که به بازیکنی کاملا نیمکت نشین تبدیل شده است و اگرچه برای نیم فصل دوم با پیشنهاد تیم هایی مثل تراکتور مواجه شد اما ترجیح داد که در پرسپولیس بماند. این هافبک امیدوار است که برای نیم فصل دوم بتواند به ترکیب تیمش بازگردد.

دهنوی که یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی هم بود به خاطر نیمکت نشینی های اخیرش شانس حضور در جمع شاگردان کی روش را هم از دست داده. گفتگو با این هافبک پرسپولیس در آستانه بازی پرسپولیس تراکتورسازی در زیر بخوانید:

* تعطیلات نیم فصل رو به اتمام است. آیا توانستی در این مدت نظر دایی برای بازگشت به ترکیب اصلی را جلب کنی؟

- نمی دانم. در این مدت سعی کردم همان بازیکنی باشم که علی آقا دوست دارند. دیگر این بستگی به نظر سرمربی تیم دارد که به ترکیب بازگردم یا خیر. تابع تصمیمات کادر فنی هستم.

* برای نیم فصل دوم از تیم هایی مثل تراکتور پیشنهاد داشتی اما تصمیم گرفتی که در پرسپولیس بمانی. فکر نمی کنی در آینده و بابت نیمکت نشینی های پیاپی ات از این تصمیمات پشیمان شوی؟

- نه. پشیمان نمی شوم. تلاشم را بیشتر می کنم تا بتوانم نظر آقای دایی را جلب کنم. من هیچ وقت از انتخاب پرسپولیس پشیمان نمی شوم.

* این هفته در تبریز با هواداران تراکتور روبه رو خواهی شد. برایت سخت نیست؟

- به هر حال این قاعده و قانون فوتبال است. این مسئله اجتناب ناپذیر است و باید با آن کنار آمد. برایم سخت است اما اول و آخر می خواستم در تبریز با آنها روبه رو شوم.

* به نظرت مورد تشویق هواداران تراکتور قرار می گیری یا اینکه مورد شعار و اعتراض آنها؟

- هواداران تراکتور همیشه به من لطف داشته اند. آن زمان که در این تیم بازی می کردم از جمله بازیکنان محبوب میان هواداران بودم. تبریزی ها و هواداران تراکتور دوستم دارند و فکر نمی کنم که علیه من شعار سر دهند. البته این ادعا را هم نمی کنم که مرا تشویق می کنند. روزهای خوبی را در تراکتور سپری کردم و نه من می توانم آن روزها را فراموش کنم و نه هواداران تراکتور.

* پیش بینی ات از بازی چیست؟

- درست است که در دیدار رفت موفق به شکست این تیم شدیم اما حساب آن بازی کاملا از این بازی جداست. در این بازی مهمان هستیم و همین کار ما را سخت می کند. با وجود اینکه تراکتور برای این دیدار چند غایب دارد اما نباید این تیم را دست کم بگیریم. باید خودمان را برای پشت سر گذاشتن یک مصاف سخت آماده کنیم. با تمام این اوصاف برای کسب سه امتیاز به تبریز سفر خواهیم کرد و مساوی در این دیدار نتیجه مطلوب ما نیست.

* در صورت حضور در ترکیب پرسپولیس، تقابلت با علی کریمی دوباره دیدنی می شود، درست مثل بازی رفت.

- من در بازی رفت فقط سعی کردم به عنوان بازیکن تیمم وظیفه خود را انجام بدهم. اما کریمی فکر کرد که به عمد خطا می کردم. در این بازی هم اگر به میدان بروم مثل بازی قبل وظیفه ام را انجام می دهم و سعی می کنم به خوبی از عهده مهار کریمی برآیم. کریمی از جمله بازیکنان موثر تراکتور است و به هر حال باید خیلی خوب مهارش کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات