توی این وضعیت بی سر و سامون فوتبال که بعد از چند سال بالأخره گل کاشتیم و به جام جهانی رفتیم و فوتبالیستها را از همه رشته های دیگه که قهرمان جهان می شدند هم بیشتر جایزه باران کردیم، حالا تیم فوتبال ساحلی مون هم کاری کرده کارستان!

به گزارش افکارنیوز ، توی این وضعیت بی سر و سامون فوتبال که بعد از چند سال بالأخره گل کاشتیم و به جام جهانی رفتیم و فوتبالیستها را از همه رشته های دیگه که قهرمان جهان می شدند هم بیشتر جایزه باران کردیم، حالا تیم فوتبال ساحلی مون هم کاری کرده کارستان! فوتبال ساحلی

غول های دنیا رو شکست داده و به اینجا رسیده! حالا به نظر شما مسئولین ما از این بابت خوشحالند یا ناراحت! البته دولت جدید شده و این اولین آزمون وزیر جدید و دولت تدبیر و امید در اهدای جایزه به افتخار آفرینان جدید جهانی فوتبال است. قبلاً به این جور قهرمان ها می گفتند جهان پهلوان! آقای وزیر! آقای کفاشیان! بچه ها منتظرند!

اهدای غیرت به باقی رشته ها

توقمون خیلی بالا رفته بود. اون قدر والیبالی ها در انتخابی المپیک و لیگ جهانی خوب کار کردند و غول های والیبال دنیا رو به زانو در آوردند که همه انتظار داشتیم توی مسابقات قهرمان قهرمانان که در ژاپن برگزار شد و قهرمان های همه قاره ها اون جا حضور داشتند، تیم ما قهرمان دنیا شود! البته والیبالیستها واقعاً خوب کار کردند و در باخت هایی که داشتند هم می توان گفت که با کمی حواس جمعی می توانستند برنده هم باشند.

این هم بماند که خود والیبالی ها هم از پیشرفت قدرتشان جلوی تیم های دنیا خبر نداشتند و با اعتماد به نفس بیش تر می توانستند نتیجه بهتری بگیرند. اما باز هم آفرین به غیرتشان که با غیرت بودند در همه مسابقات! یه کم از این غیرت رو به بقیه رشته ها هم بدهند بد نیست. نمی گیم کدوم رشته چون دلشون خیلی نازکه زود می شکنه!

همه چی تعطیل

بنا بر نوشته سایتهای رسمی خبری و ورزشی امیر عابدینی که ما نفهمیدیم از داماش استعفا داده یا نه پس از استعفایش دستوراتی را خطاب به سرپرست باشگاه داماش داده که بازهم ما نفهمیدیم این دستورات جدی اند یا شوخی؟ !

باشگاه داماش گیلان در شرایط بد مالی قرار دارد، شرایطی که باعث شده مدیرعامل باشگاه داماش چنین دستوراتی را صادر کند: متن نامه عایدینی این است: «به دلیل نامه ای که امروز دریافت کردم لازم است اقدام های زیر به طور فوری انجام شود:

تیم بزرگسالان به هیچ اردویی اعزام نگردد. تیم های پایه به حالت تعلیق درآید و در هیچ مسابقه ای شرکت نکند.

تمرینات تیم های پایه تعطیل گردد. تغذیه بازیکنان و کادر بزرگسالان تعطیل گردد. کادر اداری به حداقل نفر کارمند کاهش یابد. کلیه بازیکنان آتیه دار آزاد و لغو قرارداد شوند. تمام این موارد به اطلاع مسئولان استانی برسد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات