با توجه به سیستم بازی سرخپوشان که اغلب با یک سنتر فوروارد در زمین دیده می شود طبیعی است که دایی باید از میان سیدصالحی و حاتمی تنها یک نفر را به میدان مسابقه بفرستد.

به گزارش افکارنیوز ، شایعه بازگشت سیدصالحی به تراکتورسازی با واکنش علی دایی همراه شد. دایی که نشان داده در بدترین شرایط فنی نیز از بازیکنانش حمایت می کند، پس از جذب حاتمی عملا سیدصالحی را به در خروجی نزدیک کرده است.

مهاجم نه چندان موفق نیم فصل اول سرخپوشان که پیش از این نیز عطای رقابت با حاتمی را به لقایش بخشیده بود، چند روزی است که به عنوان یکی از گزینه های تراکتورسازی به شمار می رود.

با این حال علی دایی با خروج سیدصالحی از ترکیب پرسپولیس مخالفت کرد و گفته که به حضور او در نیم فصل دوم نیاز مبرم دارد.

البته با توجه به رابطه نزدیک دایی و سیدصالحی قطعا دایی نمی توانست اظهارنظر دیگری در این رابطه داشته باشد، اما آنچه محتمل به نظر می رسد اعتقاد کامل شهریار به سبک بازی فرزاد حاتمی است. او که به لحاظ جسمانی و شرایط سنی وضعیت مطلوب تری نسبت به سیدصالحی دارد به نظر گزینه اول دایی حداقل برای آزمون و خطا درچند بازی نخست نیم فصل دوم خواهد بود.

از طرفی با توجه به سیستم بازی سرخپوشان که اغلب با یک سنتر فوروارد در زمین دیده می شود طبیعی است که دایی باید از میان سیدصالحی و حاتمی تنها یک نفر را به میدان مسابقه بفرستد.

از این رو باید دید که سیدصالحی به خواسته دایی مبنی بر عدم خروجش از پرسپولیس ارج می نهد یا پیغام و پسغام های تبریزی ها را برای بازگشت به تراکتور اجابت می کند.

دایی که در هنگام جذب حقیقی نیز وعده های امیدوارکننده ای را به او داده بود، حالا علاوه بر تبدیل کردن این گلر سابق ملی پوش به یک نیمکت نشین او را به دلیل اعتراض هایش در اختیار باشگاه نیز قرار داده است. سرنوشتی که شاید در صورت ماندن سیدصالحی در پرسپولیس برای او نیز تکرار شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات