بایرن، تیم احتمالی لیونل مسی؛

به گزارش افکارنیوز ، یک روز پس از آنکه لیونل مسی در گفتگو با یک روزنامه هلندی اظهار داشت مورد توجه یکسری تیم ها در گذشته بوده، " فرانسوا گالاردو" ، مدیر برنامه های اعجوبه اسپانیایی در برنامه ای تلویزیونی ادعای عجیبی کرد.

وی گفت: «لیونل احساس می کند در بارسا به او خلاف واقعیت گفته شده است. او در پایان ماه سپتامبر تمدید قرارداد و توافق برای افزایش دستمزد داشت اما باشگاه پای قولش نایستاد.

* یک حرف عجیب دیگر

این اظهارات از سوی مشاور و مدیر برنامه مسی مثل یک بمب خبری منتشر شد. مرد سال جهان که از ۱۳ سال قبل عضو کاتالان ها است و قراردادی تا سال ۲۰۱۸ با آبی و اناری پوشان دارد، هم اکنون در سال ۱۶ میلیون یورو به طور خالص درآمد دارد. ضمن آنکه در تبصره ای از قراردادش در ازای ۲۵۰ میلیون یورو، می تواند در مدت قراردادش به تیمی دیگر ملحق شود.

با این حال گالاردو به ادعاهای عجیب خود، یک حرف دیگر اضافه کرد. او افزود: «مسی به طور شفاهی با تیمی دیگر توافق کرده است. ماه فوریه یا مارس او شروع می کند که خود را آماده انتقال به تیمی دیگر کند. »

* نظرخواهی در مورد مقصد آینده مسی

اگر حرف های مدیر برنامه های مسی صحت داشته باشد و واقعا این بازیکن به تیمی دیگر منتقل شود، این سؤال مطرح خواهد شد که ایستگاه بعدی او چه تیمی خواهد بود؟

در همین ارتباط هفته نامه بیلد آلمان اقدام به نظرخواهی از هواداران کرده است. براساس این نظرخواهی ۴۳ درصد عنوان کرده اند مقصد بعدی او بایرن مونیخ خواهد بود تا زیر نظر پپ گواردیولا، مربی اسپانیایی سابقش تمرین و فعالیت کند.

۳۷ درصد نیز عنوان کردند او راهی هیچ تیمی نخواهد شد و کماکان در بارسا ماندگار است.

۱۳ درصد گفتند احتمالا به تیم پاری سن ژرمن ملحق می شود.

۴ درصد از حضور وی در تیم انگلیسی چلسی سخن گفتند و ۴ درصد نیز عنوان کردند مسی در این حالت به انگلیس خواهد رفت اما عضو تیم منچسترسیتی خواهد شد.

در این رای گیری ۱۴۵۵۲ نفر شرکت کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات