بنابر اعلام مدیر رسانه ای تیم پیشکسوتان، کار هدایت تیم پیشکسوتان پرسپولیس فردا با حضور محمود خوردبین به عنوان سرپرست تکمیل خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز ، محمود خوردبین گفت: به دلیل برگزاری رقابت های بانک ها در بابلسر و همچنین برپایی اردوی آماده سازی تیم بانک کشاورزی برای لیگ برتر که از قبل برنامه ریزی شده بود، ناچار از ترک تهران بودم، اما از فردا سه شنبه در کنار تیم خواهم بود.

وی درباره برگزاری بازی ادامه داد: برگزاری این بازی یک کار بزرگ و زیبا است که در تاریخ می ماند. این ارتباط بین دو باشگاه تا سال ها در ذهن همه خواهد ماند و اگر هر کس در جای خودش کمک کند تا یک بازی خوب برگزار شود و هواداران استقبالی که انتظار می رود را انجام بدهند، می تواند شروع یکسری اتفاقات خوب برای پرسپولیس و فوتبال ایران باشد.

خوردبین درباره اینکه از بازیکنان سابق میلان، کدام بازیکن محبوب وی بوده است، گفت: من شخصا به فوتبال آلمان و بایرن مونیخ، اسپانیا و بارسلونا و فوتبال باشگاهی انگلیس علاقه دارم اما میلان همیشه تیم بزرگ و معتبری بوده است و ستاره های بزرگ فوتبال جهان و ایتالیا در آن بازی کرده اند که احترام جامعه فوتبال را برای خود دارند.

سرپرست تیم پیشکسوتان پرسپولیس درباره اینکه بسیاری از پیشکسوتان امکان بازی نخواهند داشت و این ممکن است باعث آزردگی آنها شود، خاطرنشان کرد: به نظرم نباید چنین احساسی وجود داشته باشد. اگر برای برگزاری این بازی کمک شود و این اتفاق بازتاب خوبی داشته باشد، این امکان بوجود می آید که چنین بازی هایی باز هم تکرار شود و در این صورت فرصت به همه خواهد رسید. به نظر من اگر پیشکسوتی بازی نکرد، ناراحت می شود ولی نباید از باشگاه و علی پروین دلخور باشند، چون در این بازی حداکثر ۲۸ نفر می توانند بازی کنند و تعداد پیشکسوتان شاخص پرسپولیس، خیلی بیش از اینها است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات