رئیس کانون هواداران پرسپولیس گفت: حضور حداکثر هواداران در بازی با میلان صلابت و قدرت پرسپولیس را به دنیا ثابت می کند تا در آینده شاهد ادامه اجرای چنین برنامه هایی باشیم.

به گزارش افکارنیوز ، حسین فریدونی اظهار داشت: همیشه گفته ایم، اینکه پرسپولیس متکی به هواداران خود است، نه یک شعار بلکه یک واقعیت است. در مجامع و ملاقات های بین المللی وقتی از هواداران پرسپولیس سخن می گوییم، حساب دیگری روی پرسپولیس باز می کنند و حضور فعال هواداران بویژه در بازی ها همواره باعث اقتدار باشگاه می شود.

وی ادامه داد: بسیاری باشگاه ها خود را وارد چالش ها نمی کنند اما سردار رویانیان چنین تفکری ندارد و تدارک بازی با میلان با اهداف ارزشمندی انجام می شود. از یک سو قرار است پیشکسوتان دور هم جمع شوند و باشگاه می خواهد آنها را در صحنه نگه دارد. از سوی دیگر این بازی به عنوان بازی خداحافظی مهدی مهدوی کیا تدارک دیده شده است. همچنین بازی با ستاره های میلان یک بازی ماندگار در تاریخ پرسپولیس خواهد بود که همیشه از آن یاد خواهد شد. البته همه اینها وقتی شور و هیجان خواهد داشت که هواداران حضور داشته باشند.

فریدونی خاطرنشان کرد: از هواداران پرسپولیس می خواهیم با حضور گسترده در این بازی به بازی خداحافظی مهدی مهدوی کیا رونق بدهند و برای پیشکسوتان پرسپولیس که سال ها برای این تیم زحمت کشیدند روحیه ای مضاعف بدهند تا تجلیلی شایسته از آنها صورت بگیرد. حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی از جهات دیگری نیز حائز اهمیت است. این حضور می تواند نکته ویژه میزبانی پرسپولیس از تیم ستارهای میلان باشد تا آنها و دیگرانی که در اقصی نقاط دنیا از این بازی با خبر می شوند، پی به قدرت و صلاحیت پرسپولیس ببرند.

رئیس کانون هواداران پرسپولیس تصریح کرد: این بازی به عشق پیشکسوتان و هواداران با زحمات و دشواری های بسیار تدارک دیده شده است و حضور حداکثری هواداران این دلگرمی را برای مسوولان باشگاه و دیگر مدیران ورزشی ایجاد می کند تا این راه را ادامه بدهند تا هر چه بیشتر شاهد برگزاری چنین دیدارهایی در کشورمان باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات