پرسپولیس در اولین هفته از دور برگشت لیگ برتر بازی سختی را در تبریز پیش رو خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، پرسپولیس در اولین هفته از دور برگشت لیگ برتر بازی سختی را در تبریز پیش رو خواهد داشت.

محمدرضا خلعتبری مهاجم سرخپوشان امیدوار است که تیمش نیم فصل دوم را با برد مقابل تراکتورسازی شروع کند، او در آستانه این بازی شرایط تیمش را مناسب توصیف کرده و معتقد است پرسپولیس می تواند حتی در تبریز هم ۳ امتیاز را بگیرد. با خلعتبری در مورد وضعیت پرسپولیس، بازی های تیم ملی، قرعه کشی جام جهانی و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم و او به سوالات خبرآنلاین پاسخ داد. حرف های این بازیکن را می خوانید.

مثل اینکه تیم ملی روی دور برد افتاده است؟

خوشبختانه شرایط خوبی داریم و دو بازی اخیر مقابل لبنان و تایلند را مقتدارنه با برد پشت سر گذاشتیم. معتقدم حالا تیم ملی یک شخصیت برنده پیدا کرده و این بسیار مهم است.

ولی قبول داری بازی نکردن با تیم های پرقدرت دنیا نگران کننده است؟

اگر برای ما بازی بگذارند قطعا خودمان را نشان می دهیم ولی متاسفانه هنوز با تیم های پرقدرت و بزرگ بازی نکردیم. تیم ملی اگر می خواهد محک جدی بخورد باید با تیم های بزرگ بازی کند تا ما در همه خطوط نقاط ضعف و قوت مان را بشناسیم و برای جام جهانی تیمی آماده داشته باشیم.

در مورد عملکرد خودت چه صحبتی داری؟

هر وقت برای تیم ملی بازی می کنم، می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم. من نمی توانم نظر بدهم و در این مورد باید سرمربی نظر بدهد.

در مورد اتفاقات عجیبی که قبل از بازی با لبنان رخ داد چه صحبتی داری، واقعا ترسیده بودی؟

هر کس بحث جانش در میان باشد قطعا می ترسد و این یک واقعیت است. شرایط در آنجا واقعا خطرناک بود و ما بیشتر از این ناراحت شدیم که هموطن خود را از دست دادیم. ما معتقد بودیم این بازی نباید برگزار شود ولی در نهایت برگزار شد.

فکر می کنی در جام جهانی با کدامیک از تیم های بزرگ همگروه شویم؟

من نمی دانم جام جهانی چطور قرعه کشی می شود و چطور می خواهند سیدبندی کنند. امیدوارم در گروه سختی قرار نگیریم تا حداقل بتوانیم بازی های خوبی انجام بدهیم. البته هر نتیجه ای کسب شود چیزی از ارزش های بازیکنان تیم ملی کم نخواهد شد.

وضعیت پرسپولیس چطور است؟

همه چیز خوب پیش می رود و ما آماده شروع نیم فصل دوم هستیم. بازی سختی با تراکتور داریم ولی نمی خواهیم صدرجدول را از دست بدهیم به همین دلیل برای برد به تبریز می رویم.

شانس کدام تیم برای قهرمانی بیشتر است؟

بازی ها واقعا سخت است و نمی توان از حالا پیش بینی کرد. ۵ تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند و رقابت سخت و فشرده خواهد بود.

فکر می کنی خودت در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشی؟

تلاش می کنم تا بهترین بازی ها را انجام بدهم، گل های حساس بزنم و پاس گل هم بدهم. برای من موفقیت پرسپولیس مهم است و امیدوارم با این تیم قهرمان شوم.

در مورد خریدهای پرسپولیس چه صحبتی داری؟

پرسپولیس ۵ بازیکن خوب را از دست داد و دو بازیکن جدید هم گرفت. مسلمان و فرزاد حاتمی فوتبالیست های خوبی هستند و امیدوارم در پرسپولیس موفق باشند.

مثل اینکه قسط باشگاه عجمان عقب افتاده است؟

متاسفانه همین طور است و من در این مورد با مدیربرنامه هایم صحبت کردم. او چک شخصی اش را به باشگاه عجمان داده و این موضوع برایش مشکل ساز شده است. با این حال آقای رویانیان گفته که این مشکل برطرف خواهد شد و باشگاه قسط عجمان را می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات