نکونام با دور کردن کریمی از تیم ملی می خواهد به تنهایی بزرگ تر و همه کاره تیم ملی باشد.

گروه ورزشی - مصاحبه تند و تیز و پر از کنایه علی کریمی درباره جواد نکونام بعد از بازی تراکتورسازی و استقلال در تبریز اتفاق عجیبی بود که همه را شوکه کرد چراکه کریمی و نکونام سالهای سال در تیم ملی در کنار هم بازی کرده و البته روابط دوستانه ای با هم داشتند اما این مصاحبه عجیب از سوی کریمی ثابت کرد که میانه رفقا شکرآب شده و دلخوری عمیقی میان این دو رفیق قدیمی وجود دارد. هر چند جواد نکونام سعی کرد با جواب ندادن به مصاحبه علی کریمی ماجرا را فیصله بدهد اما ظاهراً این رشته سر دراز دارد.

به گزارش افکارنیوز ؛
برخی از نزدیکان این دو ستاره بزرگ علت اصلی این مشکلات را زیر سر همان بازوبند کاپیتانی می دانند که کارلوس کی روش به خاطر تسلط جواد نکونام به زبان اسپانیایی و توانایی برقراری ارتباط کلامی با سرمربی، به او پیشنهاد داد و شماره ۶ هم بدون توجه به سابقه بیشتر علی کریمی در تیم ملی، خیلی زود از آن استقبال کرد و خیلی راحت و بدون دغدغه آن را به بازو بست.

اگر چه علی کریمی در آن مقطع حرفی نزد و اعتراضی نسبت به این موضوع نشان نداد اما نزدیکان و اطرافیان او از دلخوری علی کریمی از این رفتار نکو خبر دادند چراکه جادوگر انتظار داشت که کاپیتان تیم ملی به رسم ادب و رفاقت هم که شده یک تعارف خشک و خالی به کریمی می زد.

در ادامه موضع گیری کارلوس کی روش در قبال تصمیم احساسی علی کریمی پس از پایان بازی فینال جام حذفی مقابل سپاهان و خداحافظی عجولانه جادوگر نیز تردیدهای شماره ۸ را بیشتر کرد چراکه برخی از شایعات تائید نشده واکنش کی روش به خداحافظی کریمی را به مشاوره های نکونام ربط می دادند و می گفتند نکونام با دور کردن کریمی از تیم ملی می خواهد به تنهایی بزرگ تر و همه کاره تیم ملی باشد.

ظاهرا این ماجرا و نقش نکونام در دور شدن کریمی از برنامه های کی روش را یک بازیکن جدا مانده و اخراجی از تیم ملی به تازگی با علی کریمی ارتباط برقرار کرده، به گوش او رسانده و و وقایع یک سال اخیر فوتبال ایران و نقش جواد نکونام در تصمیمات کی روش و احتمال عدم دعوت جادوگر به تیم ملی را برای وی تشریح کرده است. گویا علی کریمی هم تحت تاثیر این اطلاعات در بازی با تراکتورسازی خیلی نکونام را تحویل نگرفته و پس از این دیدار حساس نیز این دلخوری را علنی کند. البته برخی ها سعی کرده اند این دو را آشتی بدهند اما کریمی مثل همیشه پایش را در یک کفش کرده و به این آشتی کنان صوری تن می دهد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات