کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی می خواهد مقابل پرسپولیس بهترین بازی اش را انجام دهد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد نوری درباره آخرین شرایط پرسپولیس، بازی با تراکتورسازی و رویارویی اش با علی کریمی و شرایط تیم ملی صحبت های زیر را مطرح کرد:

*حتماً می دانی در هفته شانزدهم لیگ برتر بازی بسیار سختی در انتظارتان است؟

بله قطعاً همینطور است ما مقابل یک تیم خوب و پرمهره بازی داریم مهره هایی که همه با تجربه هستند اما این باعث نمی شود چشم از هدفمان برداریم.

*برای یک امتیاز یا سه امتیاز به تبریز می روید؟

ما سه امتیاز را می خواهیم تراکتور و پرسپولیس هر دو تیم می دانند مساوی به دردشان نمی خورد و به همین دلیل ما باید به سه امتیاز فکر کنیم. امیدوارم در یک بازی خوب بتوانیم برنده این بازی حساس باشیم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم.

*حتما می دانی که باید رو در روی علی کریمی قرار بگیری؟

بله اما من به این مسائل کاری ندارم کریمی بزرگ فوتبال این مملکت است و مطمئن باشید او هم بهترین بازی خودش را می خواهد مقابل پرسپولیس به نمایش بگذارد. شناخت بسیار خوبی از تراکتور و تک تک بازیکنانش داریم و مطمئن باشید ان شاءالله راه مهار بازیکنان حریف را به خوبی می دانیم. ما به دنبال سه امتیاز بازی با تراکتور هستیم و اجازه نمی دهیم که مسئله ای جلودار ما باشد.

*رویارویی شما با کریمی می تواند خیلی دیدنی باشد.

قطعاً شناخت نسبت به یکدیگر خیلی بالا است چون هر دو تیم و بازیکنانش سه امتیاز را می خواهند ما با شناخت کافی به مصاف تراکتور می رویم و قطعاً در خانه حریف کار سختی داریم اما باید دست پر تبریز را ترک کنیم.

* نظرت در خصوص حضور بازیکنان جدید چیست؟

بازیکنان خوبی مثل حاتمی و مسلمان را جذب کرده ایم اما شرایط پرسپولیس با همه تیم ها فرق دارند و باید این موضوع را همه بدانند. بازی کردن در پرسپولیس بسیار سخت است و من برای بازیکنان جدید از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم تا بتواند به پرسپولیس کمک کنند و با حضورشان پرسپولیس را به هدفشان برسانند. باور کنید خیلی خوشحالم که این افراد به پرسپولیس اضافه شدند.

* اما کار برای تو سخت شده؟

خیر ما مربی به نام علی دایی داریم و ایشان تصمیم می گیرند که کدام بازیکن به میدان برود و کدام روی نیمکت بنشیند. من نگران نیستم و کار خودم را دنبال می کنم.

* از جو ورزشگاه یادگار هم ترسی ندارید؟

خیر ما تجربه بازی در اینگونه ورزشگاه ها را داریم و بازیکنانی نیستیم که تازه به لیگ برتر آمده باشیم. مطمئن باشید با جو یادگار کنار خواهیم آمد و به امید خدا بازی در فضای آرام دنبال خواهد شد تا هواداران از یک فوتبال خوب لذت ببرند.

*در مورد شرایط تیم ملی هم بگو بالاخره به جام ملت ها رفتیم و الآن به دو خواسته خود رسیده ایم. نظرت چیست؟

خدا را شکر پس از مدتها الآن می توانیم با قدرت بگوییم تیم ملی قوی داریم و هر تیمی سه یا چهار گل می زنیم و فوتبال خوبی را به نمایش می گذاریم. به نظرم به جز دو یا سه نفر همیشه در تیم تغییراتی است و شکل بازی ها متفاوت می شود. امیدوارم که همین روند ادامه دار باشد.

* یعنی عملکرد تیم ملی را در دو بازی گذشته تأئید می کنید؟

بله کی روش دو سال زحمت کشیده و به فوتبال ملی شکل داده و الآن هم باید جواب زحماتش را در جام جهانی ببیند، ما تیم خوبی داریم اما باز هم می گویم به بازی های تدارکاتی نیاز داریم تا بهترین تیم آسیا در جام جهانی باشیم. پس مسئولان فدراسیون آستینشان را بالا بزنند و از همه افرادی که در ورزش هستند بخواهند که به تیم ملی کمک کنند.

*در پایان آیا در پرسپولیس مشکل مالی هم دارید؟

فعلاً در اینباره حرفی ندارم ما بازی تراکتورسازی را داریم انشالله بعداً در مورد سایر مسائل صحبت می کنم. اما باید این را اضافه کنم که اگر بازیکنی از تیم جدا شده آنها بازیکنان خوبی بودند که من مطمئنم در تیم های خودشان موفق خواهند شد و من از همینجا به همه بچه ها خسته نباشید می گویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات