پاسخ غیرمستقیم کفاشیان به منصوریان:

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای به نبی اعلام کرد که هیچ یک از عوامل اجرایی و کادر تیم های ملی حق اظهار نظر منفی علیه شرکت آل اشپورت را ندارند.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان در نامه ای به مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون اعلام کرد که هیچ یک از عوامل اجرایی اعم از کادر فنی، بازیکنان، مدیران و سایر شاغلین در فدراسیون فوتبال حق اظهار نظر و مصاحبه منفی علیه آل اشپورت را ندارند.

وی در ادامه نامه خود خطاب به محمد نبی اعلام کرده که متاسفانه انجام مصاحبه های منفی از سوی برخی از اعضای کادر فنی باعث ایجاد خلل در روند اجرایی شدن مفاد قرارداد فی مابین فدراسیون فوتبال و شرکت مذکور شده است. بر همین اساس به تمامی مربیان، کادر فنی و سایر افراد حاضر در فدراسیون فوتبال اعلام می کنم که از انجام هر گونه اظهار نظر منفی و مصاحبه در خصوص شرکت آل اشپورت (uhlsport) جدا خودداری کرده و چنانچه باز هم از سوی کادر فنی تیم ها و یا هر فرد مصاحبه کننده ای مطالب مخرب اعلام شود، در تعهدات فی مابین فدراسیون فوتبال و طرف مصاحبه کننده در قالب جریمه اقدام می شود. ضمن اینکه اگر موضوعی در خصوص همکاری با شرکت uhlsport نیازمند بررسی و پیگیری باشد، فدراسیون فوتبال راسا با انجام مکاتبات لازم اقدام خواهد کرد.

در روزهای گذشته علیرضا منصوریان مربی تیم زیر ۲۲ ساله های ایران در چند نوبت مختلف با مدعی شدن اینکه با کفاشیان برای عقد قرارداد و پوشیدن برندی دیگر هماهنگ است، مصاحبه هایی را علیه آل اشپورت انجام داده و گفته بود با یک برند جهانی برای تامین البسه تیم زیر ۲۲ سال قرارداد امضا خواهد کرد اما نامه امروز کفاشیان به نوعی پاسخی به این اظهارات بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات