مدیران عامل باشگاه های پرسپولیس و داماش گیلان در مجمع امروز اتحادیه باشگاه ها با هم درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش افکارنیوز ، در جلسه امروز اتحادیه باشگاه ها درگیری لفظی بین رویانیان و عابدینی پیش آمد. قضیه از این قرار بود که رویانیان در حال صحبت کردن بود که عابدینی گفت ظاهرا شما به رسانه ها اعتقاد ندارید. در همین زمان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتقادات شدیدی را نسبت به برنامه ۹۰ مطرح کرد و گفت: چرا عادل فردوسی پور باید در برنامه اش بگوید مدیران ما سواد ندارند و انگلیسی بلند نیستند؟ مگر چنین چیزی می شود الان تمام مدیران عامل مشاور بین الملل دارند و در باشگاه ما کسانی حضور دارند به چند زبان زنده دنیا مسلط هستند.

رویانیان در حالی که از فدراسیون فوتبال تعریف می کرد، ادامه داد: آقای عابدینی شما ۱۰،۱۵ بار علیه فدراسیون فوتبال صحبت کردید. بیایید یکبار در این مورد تصمیم بگیریم.

همین صحبت های رویانیان کافی بود که عابدینی به شدت واکنش نشان دهد و با صدای بلند خطاب به رویانیان بگوید: تو شب گذشته به من می گویی بیا و قائم مقام پرسپولیس شو بعد الان بیشتر از همه من را می کوبی. به خاطر همین می گویم کسانی که ۲،۳ سال است به فوتبال آمده اند نمی دانند درد فوتبال کجاست. الان خود تو می دانی درد فوتبال کجاست؟

در این زمان عزیز محمدی وارد بحث شد و با صحبت های خود نظم جلسه را برقرار کرد. عابدینی هم در حالی که رویانیان را نشان می داد به عزیز محمدی گفت شما در این مورد توضیح بده تا آقایان دچار وهم نشوند که در این لحظه رویانیان گفت من دچار توهم نشده ام. عابدینی هم در پایان به رویانیان گفت خداراشکر امروز اینجا هستیم تا از کفاشیان و فدراسیون دفاع کنی.

پس از این صحبت ها عابدینی و رویانیان از جلسه خارج شدند و در یک اتاق دیگر مجمع جلسه خصوصی را ترتیب دادند. نکته جالب اینجا بود که هر دو نفر دست در گردن یکدیگر انداختند و به جلسه خصوصی رفتند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات