تمرین تیم فوتبال استقلال در حضور مهاجم اسبق این تیم برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری مقابل ملوان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد. آندرانیک تیموریان و جواد نکونام به همراه میرشاد ماجدی غایبان تمرین امروز بودند ضمن آنکه ساموئل نیز با تأخیر به محل تمرین رسید و به دویدن دور زمین پرداخت.

*جواد نکونام به دلیل شرکت در مراسم AFC در تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت ولی تماشاگران استقلال و بازیکنان این تیم در خصوص حضور و شانس او به عنوان کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا صحبت می کردند.

*تمرین امروز آبی پوشان با سوت مجید صالح آغاز شد و قلعه نویی بعد از دقایقی وارد زمین چمن شد و برنامه های تاکتیکی را زیر نظر گرفت.

*مرتضی هاشمی زاده بازیکن اواخر دهه ۷۰ و ۸۰ تیم استقلال امروز از نزدیک برنامه های تاکتیکی آبی پوشان را مشاهده کرد. این بازیکن که هم اکنون عضو تیم آلومینیوم هرمزگان است به خاطر اتفاقاتی که در دیدار تیمش مقابل داماش رخ داده به تهران سفر کرد تا منتظر رأی کمیته انضباطی باشد.

*حمل خودروی علی فتح الله زاده توسط جرثقیل که بعد از نشست اتحادیه فوتبال صورت گرفته بود سوژه اکثر بازیکنان و تماشاگران تبدیل شده بود. آنها در خصوص اینکه چرا ماشین فتح الله زاده با جرثقیل به پارکینگ منتقل شده صحبت می کردند.

*خسرو حیدری همچنان مثل روزهای گذشته به صورت اختصاصی در تمرین آبی پوشان زیر نظر بدنساز کار می کند و وضعیت این بازیکن برای دیدار مقابل گسترش فولاد مشخص نیست.

*حدود ۵۰ نفر از طرفداران استقلال نظاره گر برنامه های تاکتیکی این تیم بودند. آنها در خصوص گل روز گذشته عمران زاده و شایعه حضور مجید غلام نژاد در این تیم گفت وگو می کردند.

*یکی از حاضران در تمرین امروز استقلال با آوردن کارت دعوتنامه از بازیکنان خواست تا در مراسمی که به خاطر کودکان سرطانی در برج میلاد برگزار می شود شرکت کنند.

*مهدی رحمتی تنها بازیکنی بود که از بین بازیکنان اصلی زودتر از بقیه محل تمرین را ترک نکرد و در کنار دیگر بازیکنان کار تاکتیکی انجام داد. رحمتی در فوتبال درون تیمی نقش مهاجم را ایفاء می کرد.

*امید فلاح زاده بازیکن تیم امید پرسپولیس که چند وقتی است با آبی پوشان تمرین می کند امروز در کنار دیگر بازیکنان حضور داشت.

*به گفته مرتضی کامرانی مسئول کمپ مرحوم حجازی کارشناسان فنی شهرداری تهران امروز با حضور در کمپ اقدام به عکسبرداری و بررسی وضعیت فعلی این مجموعه را کردند و به مسئولان این باشگاه قول دادند تا طی این هفته سند کمپ را در اختیار آنها بگذارند.

*شاهرخ بیانی امروز از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان بود.

*دویدن دور زمین، انجام حرکات ترکیبی و چهار به دو و فوتبال در قالب دو تیم آبی و نارنجی در نیمی از زمین برنامه های تمرین امروز آبی پوشان را تشکیل می داد که قلعه نویی روی این برنامه ها نظارت داشت.

*با اعلام کادر فنی استقلال تمرینات این تیم فردا تعطیل و آبی پوشان از روز چهارشنبه برای دیدار مقابل گسترش فولاد آماده خواهند شد. سیاوش اکبرپور تنها سه کارته این تیم برای دیدار روز جمعه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات