سرمربی تیم پیشکسوتان پرسپولیس گفت: آرزویم این است که با حضور هواداران نسل های قدیم و جدید ورزشگاه آزادی را طوری میلانی ها پر ببینند که در تاریخ ثبت شود.

به گزارش افکارنیوز ، علی پروین درباره آخرین شرایط تیم پیشکسوت ها و بازی روز پنجشنبه شرکت کرد که در زیر می خوانید:

 علی آقا از تیم پیشکسوتان چه خبر؟

خدا را شکر همه چیز خوب است. شاگردان ریز و درشتمان را می بینیم و چند روزی از خاطرات گذشته مان در ورزشگاه پیر کارگردان زنده شده است. من در این ورزشگاه خاطرات زیادی دارم و خیلی از این بازیکنان خاک این ورزشگاه را هم دیده اند. روزهای خوبی است انشاءالله تمام نشود.

 چرا؟

چون همه دور همند. همه همدیگر را دوست دارند و کسی از دیگری بدش نمی آید. جو خوبی است. هنوز بچه ها با تعصب و با غیرت بازی می کنند و هنوز برای رسیدن به هدفشان می جنگند. بازیکنانی که همه به عشق پرسپولیس در زمین مسابقه از جان مایه می گذاشتند. الان آنها را می بینم برای چندمین بار به این بر و بچه ها افتخار می کنم.

اما باید فقط ۱۸ نفر انتخاب شود؟

سوال خوبی است. همیشه پشت سر لیست ها حرف و حدیث است. باور کنید کارم سخت است. ۱۱ نفر باید به زمین بروند. سه نفر تعویض و ۷ نفر نیمکت نشین. اگر بازی اینطور قانونی دنبال شود کار بسیار سختی داریم چون واقعا انتخاب برایم سخت شده امیدوارم که بر و بچه ها من را حمایت کنند.

 نگران هستید؟

خیر چون همه می دانند شرایط این بازی چیست. انشاءالله هرچی در توانم باشد من هم انجام می دهم. ما خیلی از بزرگانمان را شاید در بازی نداشته باشیم اما آنها می آیند و روی سکو می نشینند و یاد و خاطرات خود را زنده می کنند. عزیزانی که در ورزشگاه آزادی چنان بازی می کردند که تا چند مدت آوازه شان بر لبهای مردم در میدان های تهران بود. افرادی که هیچ چشمداشتی از پرسپولیس نداشتند اما با پیراهن این تیم می خوابیدند. این صحنه ها جالب است. امیدوارم که همه حمایت کنند.

 منظورتان هواداران هستند؟

بله. چه اشکالی دارد هواداران قرمز و آبی روز پنجشنبه ۷ آذر به آزادی بیایند و مثل دهه ۶۰ که استقلال بازی داشت آن هم در آسیا پرسپولیسی ها حمایتش می کردند و وقتی که قرمز ها بازی داشتند آبی ها حمایتشان می کردند باشند. چه اشکالی دارد آبی ها هم بیایند. این کار یک کار ملی است. باور کنید خیلی دوست دارم با حضور نسل های جدید و موسفیدان قوی و هواداران عاشق پرسپولیس روزی را پنجشنبه بسازیم که در تاریخ ثبت شود و ستارگان میلان مانند مالدینی و باره سی انگشت به دهان بمانند. به نظر من این اتفاق عجیبی نیست چون همیشه ثابت کرده ایم که هواداران ما در فوتبال آسیا بهترین هستند. اما برخی ها می گویند شاید هوادار نیاید؟

اشتباه می کنند یعنی یک تیمی که ۳۰ الی ۳۳ میلیون هوادار دارد ۱۰۰ هزار نفر به خاطر نسل ۵۰ تا الانش به ورزشگاه نمی آیند. این چه حرفی است که شما می زنید. انشاءالله می آیند طوری هم می آیند که در یاد و خاطره باشگاه میلان ثبت شود. ما هوادارانی داریم که نیاز به دعوت ندارند اما حالا در روزهایی که این بنده خداها در ژنو هم کاری کردند کارستان و دل رهبر و تمام مسئولین نظام خوشحال شد انشاءالله پنجشنبه به ورزشگاه بیایند و این خوشحالی ها را تکمیل کنند تا روزی به یادماندنی داشته باشیم. بالاخره این بازی از خیلی از شبکه ها یا قانونی و یا پنهانی پخش می شود پس همه چشم به سکوهای آزادی دارند.
 از بازیکنان حریف شناخت دارید؟

بله. چرا نداریم. هم از آنها شناخت داریم هم از بازیکنان خودمان. تیمی جمع و جور خواهیم کرد که یک بازی خوب را مقابل بزرگان میلان انجام دهد. ما به دنبال برد هستیم. البته همین جا هم این موضوع را اعلام می کنم آنهایی هم که نتوانستند بیایند دلشان با این پیشکسوتان است. سعی می کنیم این بچه هایی را هم که دور هم جمع شده اند همینطور حفظ کنیم. سخت است اما شدنی. همینطور که در تمرینات انقدر هماهنگ و خوب بودیم و گفتیم و یاد قدیم ها خندیدیم انشاءالله سعی می کنیم این جو حفظ شود ولی این تاریخ سازان پرسپولیس روز پنجشنبه چشمشان به سکوهای سیمانی و صندلی های تازه تاسیس آزادی است البته زمان ما تا یک وجب کنار زمین هم هواداران می نشستند ولی الان این کار ممنوع شده. پس انشاءالله قرار ما فردا سه شنبه در تمرینات پیشکسوتان پرسپولیس در کارگران و روز پنجشنبه در ورزشگاه بزرگ آزادی است. البته خدا پدر و مادر کسی را بیامرزد که اینطور با برنامه ریزی خوبش برای پیشکسوتان این بازی خوب را برنامه ریزی کرد تا مهدی مهدوی کیای با اخلاق و کریم باقری تعصبی هم اینطور قشنگ بروند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات