بدقولی مسئولان باشگاه استقلال احتمال جدایی تیموریان از استقلال را افزایش داده است.

به گزارش افکارنیوز ، بدقولی مسئولان باشگاه استقلال در پرداخت قسط اول دستمزد تیموریان موجب شد این بازیکن نیز از حضور در تمرینات استقلال خودداری کند.

تیموریان که رقم قابل توجهی از قراردادش را دریافت نکرده ظهر امروز به تمرین استقلال نرفت تا ابهام در بازگشت او بیشتر بشود.

با توجه به اینکه این بازیکن ۲ هفته قبل نیز از مسئولان باشگاه استقلال خواسته بود مشکل مالی اش را برطرف کنند و باشگاه استقلال تنها به دادن وعده بسنده کرده بود و تیموریان نیز اعلام کرد اگر همین روند ادامه داشته باشد باید پایان حضور تیموریان را در استقلال اعلام کرد.

در همین راستا تماسی با تیموریان برقرار کردیم تا از تصمیمی که خواهد گرفت مطلع بشود که این بازیکن در پاسخ گفت: «تصمیم برای جدایی از استقلال قطعی است اگر همین شرایط ادامه داشته باشد و باشگاه حقوقم را طبق قرارداد پرداخت نکند. ماه ها است مسئولان باشگاه فقط به من وعده می دهند. صبرم تمام شده و مهلت کافی هم به استقلال داده ام. به احتمال فراوان تا ۲ هفته دیگر استقلال را به مقصد یک تیم خارجی ترک می کنم. »

تیموریان درباره اینکه چه تیمی خواهان به خدمت گرفتنش است توضیحی نداده اما به نظر می رسد مقصد این بازیکن همان لیگ قطری باشد که پیش تر در آن بازی می کرد. گفته می شود الخریطیات قطر دوباره خواهان جذب تیموریان شده است.

وضعیتی که اکنون در استقلال مشاهده می کنیم با وضعیت باشگاه پرسپولیس کاملا مشابه است. سید جلال حسینی نیز به دلیل بد قولی مسئولان باشگاه پرسپولیس از تمرین کردن با تیمش خودداری کرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات