سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ترور شخصیت در فوتبال و بخشی از کشور باب شده بود.

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود اما آنچیزی که مد نظرم بود پیاده نشد. طبیعی است تیم ما به چهار قسمت تقسیم شده بود تمرین و مسابقه خوب نداشتیم. هفته گذشته بازی دوستانه می خواستیم انجام بدهیم به یازده نفر نرسیدیم و با شرایط فعلی خدا را شکر که نزدیک به صدر جدول رسیدیم.

این همه بازیکن مصدوم داشتیم و خدا ما را دوست داشت که تا الان رقابت کردیم و ما هیچ وقت با هم نیستیم یا مصدوم داریم یا بازیکنان در اختیار تیم ملی هستند و برخی اوقات اصلا بازیکنانم را نمی بینم. خدا ما را دوست داشت که اینجا جدول هستیم. ملوان نیمه دوم ما را اذیت کرد البته موقعیت نداشت به جز یک صحنه و بازیکنان ما خسته بودند ولی ملوان هم می توانست یک گل بزند.

وی در مورد آفساید بودن گل ملوان گفت: آنطور که دیدم گل درست بود ولی باید فیلم را ببینیم.

سرمربی استقلال در مورد نیم فصل دوم گفت: قول حل مشکلات را داده اند و بازیکنانی خوبی گرفته اند اما باید به شرایط تیمی می رسیدند و ما یازده نفر نشدیم که بازی دوستانه انجام بدهیم و بازی را لغو کردیم و امیدوارم ملی پوشان در اختیار ما باشند تا تیم به هماهنگی برسد.

قلعه نویی در مورد مدافع راست و بازیکن جدید استقلال گفت: چهار پنج هفته دیگر بازیکنان خارجی می آیند دفاع راست فردا پس فردا می آید.

وی در مورد دیدارش با وزیر ورزش و امیدواری برای حل مشکلات، گفت: خوشحالم در دولت جدید ورزش و جوانان صاحب وزیر شد. جلسه من در رابطه با مسایل کلان ورزش بود و شاید فقط قسمت آخرش مربوط به استقلال بود نگاه ایشان اجرایی و دانشگاهی است و گودرزی گفت نگاهش ورزش معرفتی است و در ۸ سال گذشته ترور شخصیت باب شد و برای آبروی آدم ارزش قایل نشدند این را همه جا می شد دید. با حرف هایی که وزیر ورزش زد این نشان می دهد نگاه گودرزی به ورزش خوب است و آن رویه را دنبال نمی کند او در نهایت قول داد به استقلال و پرسپولیس به عنوان سرمایه ملی نگاه ویژه داشته باشد و مشکل این دوتیم را حل کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات