تمرین کردن بدون مربی امکان مصدومیت را افزایش می دهد

سریع ترین دونده زن ایران گفت: با شرایط کنونی فدراسیون دوومیدانی نمی توان به کسب مدال در بازی های آسیایی کره‎جنوبی امیدوار بود.

به گزارش افکارنیوز ، مریم طوسی اظهار داشت: از اوایل آبان ماه تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا آغاز کرده ام. در حال حاضر هدفم تکرار عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا است. این مسابقات اواخر بهمن ماه سال جاری در چین برگزار می شود اما متاسفانه بدون مربی به تمرینات ادامه می دهم که این اصلا موضوع خوبی نیست.

سریع ترین دونده زن ایران با بیان اینکه مسئولان فدراسیون دوومیدانی در صحبت های خود گفته اند که خیلی زود برای او مربی پیدا می کنیم، تصریح کرد: هنوز خبری از مربی خارجی نیست. فدراسیون گفته که یک مربی خارجی برایت می آوریم. همین موضوع باعث شده نتوانم با آقای گرگانی هم تمرین کنم و براساس تجاربی که در گذشته داشته ام در حال آماده سازی هستم.

طوسی اضافه کرد: اینکه به تنهایی تمرین می کنم، خیلی بد است چرا که ممکن است دچار آسیب دیدگی شوم و کل سال را از دست بدهم. زمانی که یک ورزشکار بدون مربی تمرین می کند، بستر مصدومیتش فراهم می شود.

وی با بیان اینکه از دهم ماه جاری اردوهای تیم ملی آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدوارم تا آن زمان تکلیف مربی ام مشخص شود چرا که با این شرایط نمی توان به کسب مدال در بازی های داخل سالن و آسیایی کره جنوبی امیدوار بود. کمتر از ۱۰ ماه به مهمترین رویداد آسیایی زمان باقی مانده و ما همچنان در سردرگمی کامل به سرمی بریم.

طوسی در پایان یادآور شد: از این پس قصد دارم فقط در مواد ۲۰۰ و ۱۰۰ متر مسابقه بدهم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات