سرمربی تیم والیبال صنایع پتروشیمی ماهشهر گفت: دیدار با ذوب آهن بازی بدی نبود ولی ما آنرا بد شروع کردیم.

به گزارش افکارنیوز ، علی توفیق در مورد شکست تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر در هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال مقابل ذوب آهن اصفهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: بازی در مجموع بد نبود ولی ما آن را بد شروع کردیم. دلیل این موضوع هم مصدومان زیاد تیم به ویژه بازیکن محوری ما بود به همین خاطر مجبور شدیم با بازیکنان پیرامونی خود سنترهای بلند قامت تیم ذوب آهن اصفهان را مهار کنیم و بار تیم روی دوش همین بازیکنان بود.

سرمربی تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر ادامه داد: بازیکنان ما تا پایان نیمه اول پا به پای حریف امتیاز گرفتند و اختلاف امتیازات چندان زیاد نبود اما در لحظات آخر توپ و میدان را از دست دادیم که منجر به کسب امتیاز از طرف بازیکنان ذوب آهن شد. این روند تا آخر بازی حکمفرما بود تا در نهایت این بازی را واگذار کردیم.

توفیق در پایان تصریح کرد: لیگ برتر بسکتبال تا پایان هفته چهارم جدا از امتیازاتی که گرفتیم و از دست دادیم برای ما بد نبوده است. تقویت تیم صنایع پتروشیمی بیش از این ممکن نیست چون مبنای بسته شدن تیم ما استفاده حداکثری از بازیکنان بومی ماهشهر است.

تیم بسکتبال صنایع پتروشیمی ماهشهر در هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه ۵۷ بر ۷۸ مغلوب ذوب آهن شد تا با یک پیروزی، ۳ باخت و ۵ امتیاز، در رده هشتم جدول قرار بگیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات