پس از دیدار با وزیر ورزش

رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت: پس از صحبتی که با وزیر ورزش داشتم به ورزش بازخواهم گشت.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا یزدانی خرم در پاسخ به این سوال که شنیده می شود به دیدار وزیر ورزش وجوانان رفته اید، اظهار داشت: دیداری با آقای گودرزی داشتم و ایشان از من دعوت به کار و اعلام کرد که مایل است با من همکاری نزدیکی داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که وزیر ورزش چه پستی را به شما پیشنهاد داده، عنوان کرد: در مورد پست خاصی صحبت نشد و ایشان بیشتر مسائل وزارتخانه را برای من توضیح داد اما هنوز تصمیمی برای کار صورت نگرفته و تنها پس از پیغامی که آقای گودرزی به سجادی داد، برای صحبت درباره کارهای وزارت ورزش با وزیر دیدار کردم.

یزدانی خرم در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در صورت ثبت نام مجدد از کاندیداهای فدراسیون کشتی شما نیز ثبت نام خواهید کرد، خاطرنشان کرد: همه چیز به شرایط بستگی دارد با این حال اگر قسمت باشد در انتخابات ثبت نام می کنم.

رئیس پیشین فدراسیون کشتی و والیبال عنوان کرد: تنها یک جلسه آشنایی با وزیر داشتم اما اگر لازم باشد با نظر وزارت ورزش برای مجمع فدراسیون کشتی ثبت نام خواهم کرد. شاید بتوان گفت که ورزشی ها باید منتظر بازگشت من باشند، جایگاه و پستش چندان مهم نیست اما به ورزش باز می گردم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات