مصدومیت دوباره علی کریمی در جلسه تمرینی شنبه تراکتورسازی، بدترین خبر برای کادر فنی و هواداران تراکتورسازی در آستانه بازی حساس مقابل پرسپولیس بود.

به گزارش افکارنیوز ، مصدومیت دوباره علی کریمی در جلسه تمرینی شنبه تراکتورسازی، بدترین خبر برای کادر فنی و هواداران تراکتورسازی در آستانه بازی حساس مقابل پرسپولیس بود. کریمی هفته گذشته دچار مصدومیت شد و پس از چند روز استراحت و یخ درمانی از پنجشنبه تمرینات گروهی را آغاز کرد اما ۴۸ ساعت بعد این هافبک بازیساز از ناحیه همسترینگ همان پای راست دچار مصدومیت جدیدی شد. پس از انتشار این خبر، شواهد و قرائن نشان می داد که کریمی بازی حساس برابر سرخپوشان تهرانی را از دست خواهد داد. در این بین مجید جلالی هم احتمال غیبت علی کریمی را زیاد دانست و تاکید کرد بازیکنان جانشین جای او را به خوبی پر خواهند کرد.

با این اوصاف دیروز صادق، معاون پزشکی باشگاه تراکتورسازی خیال هواداران را راحت کرد: «کریمی اکنون تمریناتش را همراه با فیزیوتراپی انجام می دهد و مشکل چندانی ندارد. خودش هم به صورت اختصاصی تمریناتش را ادامه می دهد تا برای بازی با پرسپولیس آماده شود. او از نظر پزشکی مشکل چندانی ندارد و با تشخیص شخصی خودش و اگر درد نداشته باشد می تواند در مسابقه روز جمعه بازی کند. »

این صحبت های معاون پزشکی باشگاه تراکتورسازی در حالی است که پزشک تیم حرف های دیگری می زند. در واقع اظهارات دکتر مولایی با نظر دکتر صادق در تناقض است. «پس از مصدومیتی که در تمرین شنبه برای کریمی به وجود آمد، از ناحیه صدمه دیده او MRI گرفتیم و مشخص شد که از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی خفیف شده است. خوشبختانه عضله او دچار خونریزی نشده و این موضوع مهمی است. در حال حاضر کریمی باید تا سه شنبه روزی سه جلسه فیزیوتراپی کند و بعدازظهر این روز می توانیم درباره حضور یا غیبت او در بازی روز جمعه نظر بدهیم. در واقع الان تنها می توان گفت احتمال حضور کریمی برابر پرسپولیس ۵۰-۵۰ است. بعدازظهر سه شنبه از کریمی تست می گیریم و می توانیم نظر قطعی مان را به کادر فنی تیم بدهیم. »

او درخصوص سوالی مبنی بر اینکه به چه دلیلی کریمی از دو ناحیه در پای راست در طول یک هفته دچار مصدومیت شده؟ چنین پاسخ داد: «علل مختلفی می تواند داشته باشد که در حال حاضر به هیچ وجه تمایلی برای توضیح درباره آن ندارم. » گرچه دکتر مولایی حاضر به پاسخ درخصوص این سوال نشد اما به نظر می رسد ضعف عضلانی از یکسو و عجله کادر فنی و البته خود کریمی برای بازگشت به میادین پس از مصدومیت، مهمترین دلایل مصدومیت های اخیر جادوگر هستند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات