مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنجعلی همیشه مدافع تنومندی بود اما هیچکس نمی دانست چرا عقب عقب می رود و یا او را باید چطور دریبل زد.

به گزارش افکارنیوز ، مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنجعلی همیشه مدافع تنومندی بود اما هیچکس نمی دانست چرا عقب عقب می رود و یا او را باید چطور دریبل زد.

فرشاد پیوس در گفت وگویی اظهار داشت: به نظر من یک اتفاق خوب در فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس افتاده، همین که همه دور هم جمع شدیم خودش کلی خاطره و اتفاق های به یاد ماندنی در آن رخ می دهد.

وی افزود: متاسفانه ما عادت داریم تا یک نفر را از دست دهیم فقط در مراسم او شرکت کنیم اما حالا به دور استادی به نام پروین جمع شدیم تا خاطرات را زنده کنیم.

وی در پاسخ سوالی که به نظر شما پروین چطور باید ۱۱ را نفر را روز پنجشنبه بازی دهد، گفت: نمی دانم کار سخت است اما احتمالا علی آقا تند تند تعویض کند اما همین که برنامه های خوبی برای بازی اتفاق افتاده خودش خوب است، به نظرم پروین بلد است که چطور از بازیکنانش استفاده کند. البته حرف و حدیث همیشه وجود دارد.

وی در مورد محمد پنجعلی نیز گفت: پنجعلی بازیکنی است که به افتخارات زیادی رسیده از جمله بهترین آسیا و یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران در آسیا، این افتخار بزرگی بود اما واقعا برای ما عجیب بود چرا برخی اوقات پنجعلی در بازی عقب عقب می رود، حریف هر کاری می کرد او را دریبل بزند اما پنجعلی دست از دو برنمی داشت و تا لحظه آخر عقب عقب او را دنبال می کرد.

وی افزود: ما همیشه در دوران خودمان وقتی به پیراهن پرسپولیس می رسیدیم پولی که نبود اما به اعتقاد قلبی خودمان رسیده بودیم، با جانمان در زمین مایه می گذاشتیم و هیچ وقت حرمت ها را از بین نمی بردیم، ما دنبال پول نبودیم، می گفتیم وقتی که پیراهن پرسپولیس رسیدیم غمی نداریم و این آرزوی ما بود اما در کل این هواداران بودند که موجب شدند فرشاد پیوس و بزرگانی دیگر به فوتبال آمدند و خدا را شکر می کنم که هنوز هم در کوچه و خیابان من را می بینند به من فرشاد آقای گل می گویند، این افتخار برای من مانده و بس.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات